Co, gdzie, kiedy

Kalendarz imprez sportowych
PIŁKA RĘCZNA

Rewanżowe spotkanie 1/4 finału Pucharu EHF kobiet: SPR Safo Lublin - Dinamo Wołogograd, sobota, godz. 18.20, hala MOSiR przy ul. Kazimierza Wielkiego (Globus) w Lublinie.

I liga mężczyzn: AZS AWF Biała Podlaska - AZS Politechnika Radom, sobota, godz. 18, hala ZWWF przy ul. Akademickiej w Białej Podlaskiej.

II liga kobiet: UKS Dwójka Lublin - UKS Roxa Lublin, sobota, godz.13.30, hala MOSiR przy al. Zygmuntowskich w Lublinie.

KOSZYKÓWKA

I liga mężczyzn: Start AZS Lublin - Prokom II Sopot, sobota, godz. 17, hala MOSiR przy al. Zygmuntowskich w Lublinie.

PIŁKA NOŻNA

II liga: Motor Lublin - GKS Jastrzębie Zdrój, niedziela, godz. 12, stadion przy al. Zygmuntowskich w Lublinie.

III liga: Górnik Łęczna - Wierna Małogoszcz, sobota, godz. 14, stadion przy al. Jana Pawła II w Łęcznej; Hetman Zamość - Resovia Rzeszów, niedziela, godz. 13, stadion OSiR przy ul. Królowej Jadwigi w Zamościu.

IV liga - sobota: Start Krasnystaw - Orlęta Łuków, godz. 15; Stal Poniatowa - Górnik II Łęczna, godz.13; Sparta Rejowiec Fabryczny - Huragan Międzyrzec Podlaski, godz. 14; niedziela: Lewart Lubartów - BKS Unia Bełżyce, godz. 15; Tomasovia Tomaszów Lub. - Wisła Puławy, godz. 15; Stal Kraśnik - Chełmianka, godz. 14; Janowianka Janów Lubelski - Spartakus Szarowola, godz. 15; Podlasie Biała Podlaska - Lublinianka przełożony na 9 kwietnia, godz. 17.

HALOWA PIŁKA NOŻNA Turniej chłopców z rocznika 1995 i młodszych, niedziela, godz. 9, sala SP 52 przy ul. Jagiełły (Felin) w Lublinie.

BOKS Eliminacyjny turniej do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży z udziałem pięściarzy woj. lubelskiego i Mazowieckiego, sobota, godz. 17, niedziela, godz. 11, hala MOSiR przy ul. Królowej Jadwigi w Zamościu. PODNOSZENIE CIĘŻARÓW Makroregionalne eliminacje do finałów OOM, sobota, godz. 10.45, hala ZSTR w Piotrowicach.

TENIS STOŁOWY

I liga mężczyzn: Alfa Radzyń Podlaski - ZKS Drzonków II, sobota, godz. 17, hala przy ul. Sikorskiego w Radzyniu.

Mistrzostwa województwa kadetów (gry pojedyncze, podwójne i mieszane), sobota, godz. 9, Zespół Szkół w Kocudzy.

Mistrzostwa województwa młodzieżowców (rocz. 1987-89), sobota, godz. 10, Zespół Szkół w Kocudzy.

Eliminacje wojewódzkie „Mini Olympic Games” rocz. 1996 i młodsi, niedziela, godz. 9, Zespoł Szkół w Łucce.

III WTK skrzatów rocz. 1999 i młodsi, niedziela, godz. 9, Szkoła Podstawowa w Dzierzkowicach.

Mistrzostwa Województwa Weteranów, niedziela, godz. 9, sala tenisa stołowego MOSiR przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 (Globus) w Lublinie.

III turniej z cyklu Grand Prix Piask, sobota, godz. 10 - żacy i młodzicy, godz. 13 - starsi, SP przy ul. Partyzantów 19 w Piaskach.

SQUASH

I mistrzostwa województwa dziennikarzy, piątek, godz. 15, Centrum Sportowo-Rekreacyjne Strefa przy ul. Zana w Lublinie.

ZAPASY

Transgraniczną Liga Sportów Halowych (Polska, Ukraina, Białoruś), sobota, godz. 11.30, hala OSiR Zamość przy ul. Królowej Jadwigi w Zamościu.

Mistrzostwa województwa młodziczek, niedziela, godz. 12, hala MOSiR przy al. Zygmuntowskich w Lublinie.

BRYDŻ SPORTOWY

Mistrzostwa województwa par, niedziela, godz. 10 (zapisy 9-9.45), kasyno policyjne przy ul. Północnej w Lublinie.

INNE

Wielka gala - Sportowe Oskary „Tygodnika Podlaskiego”, piątek, godz. 19, aula ZWWF przy ul. Akademickiej w Białej Podlaskiej.