Dwa ćwierćfinały Siczka

Zawodnik Górnika Łęczna Radosław Siczek dotarł do ćwierćfinałów tenisowych Halowych Mistrzostw Polski do lat 21 w singlu i deblu.
Turniej odbył się w Bydgoszczy. W pierwszej rundzie łęcznianin pokonał Piotra Stefaniaka (Centrum Bydgoszcz) 6:2, 6:0. Potem wygrał z rozstawionym z numerem czwartym Mateuszem Sękiem (Nafta Zielona Góra) 6:2, 2:6, 7:6 (4). W walce o półfinał Siczek uległ Tomaszowi Krzyszkowskiemu (Arka Gdynia) 5:7, 3:6. W grze deblowej zawodnik Górnika w parze z Rafałem Teurerem (SKT Szczecin) też znalazł się w czołowej ósemce mistrzostw.

Tytuły mistrzowskie w singlu wywalczyli: Mateusz Kowalczyk (Górnik Bytom) i Marta Leśniak (KKT Wrocław), natomiast w deblu triumfowali Andrzej Kapaś/Piotr Zieliński (Mera Warszawa/Radość 90 Warszawa) i Hanna Kapustka/Martyna Majewska (Start Wisła Toruń/Arka Gdynia). - Był to kolejny bardzo dobry występ Radka - podsumował trener Marcin Kwiatkowski. - Uzyskany wynik powinien zapewnić mu awans do pierwszej dwudziestki w klasyfikacji seniorów Polskiego Związku Tenisowego i tym samym zrealizować cele postawione przed rozpoczęciem sezonu.