Kuszczak przymierzany do pozycji numer 1 w MU

Bramkarz Manchesteru United Ben Foster, który niedawno wrócił po ciężkiej kontuzji do końca sezonu będzie wypożyczony do klubu drugoligowego - zadecydował trener MU Alex Ferguson. Na Old Trafford zostaną Edwin van der Sar i Tomasz Kuszczak.
- Cieszę się, że Ben zagrał w tym tygodniu w meczu rezerw. Mamy dla niego mnóstwo ofert z drugiej ligi. Rozmawiałem już nim o tym, to będzie dla niego najlepsze wyjście. Zajmiemy się tym transferem na początku przyszłego tygodnia - powiedział Ferguson.

25-letni Foster kilka dni temu zagrał pierwszy raz po ośmiomiesięcznej przerwie spowodowanej zerwaniem więzadeł w kolanie. Po powrocie z wypożyczenia będzie walczył z Tomaszem Kuszczakiem i Edwinem van der Sarem o pozycję pierwszego bramkarza MU. - Będę miał problem. Edwin Tomek prezentują się bardzo dobrze. Ale konkurencja nikomu jeszcze nie zaszkodziła - powiedział Ferguson.

W poprzednim sezonie Foster był wypożyczony do Watfordu i spisywał się świetnie. Spekulowano, że może nawet zostać pierwszym bramkarzem reprezentacji Anglii. - On ma fantastyczny potencjał. Może być najlepszym bramkarzem w Anglii - zakończył Ferguson.

Od Kuszczaka zależy, czy zostanie i będzie walczył

Kuszczak: Nikt nie zabroni mi być ambitnym

Czy Kuszczak w przyszłym sezonie będzie numerem jeden w MU?