Co, gdzie, kiedy

Kalendarz imprez sportowych
KOSZYKÓWKA

I liga mężczyzn: Start AZS Lublin - Resovia Rzeszów, sobota, godz. 17, hala MOSiR przy al. Zygmuntowskich w Lublinie.

PIŁKA RĘCZNA

II liga kobiet: AZS UMCS Lublin - AZS AWF II Warszawa, niedziela, godz. 18, hala MOSiR przy al. Zygmuntowskich w Lublinie.

SIATKÓWKA

II liga kobiet: Szóstka Biłgoraj - MKS Andrychów, sobota, godz. 17, hala ZSBiO, ul. Cegielniana; Tomasovia - UMKS Łańcut, sobota, godz. 18, hala ZS nr 1, ul. Wyspiańskiego; Tomasovia - AGH Wisła Kraków, niedziela, godz. 15, hala ZS nr 1, ul. Wyspiańskiego w Tomaszowie Lubelskim.

III liga kobiet: AZS AWF Biała Podlaska - Cukrownik Lublin, sobota, godz. 17, hala ZWWF przy ul. Akademickiej.

III liga mężczyzn: AZS AWF Biała Podlaska - Tempo Midex Chełm, sobota, godz. 14, hala ZWWF przy ul. Akademickiej; Zakład Karny Biała Podlaska - Chemik Autokompleks Puławy, sobota, godz. 17.40, hala SP 4 przy ul. Sidorskiej; AZS Politechnika - Avia II Świdnik,

sobota, godz. 16, hala Politechniki, ul. Nadbystrzycka; Cukrownik Lublin - Cisy Nałęczów, sobota, godz. 17, hala Cukrowni przy ul. Krochmalnej; Granit Bychawa - Orlik Parczew, niedziela, godz. 17, hala ZSO, ul. Piłsudskiego

PŁYWANIE

I runda zawodów o „Laur Lubelskiego Koziołka 2008”, sobota, godz. 15.30, pływalnia MOSiR przy al. Zygmuntowskich w Lublinie.

RUGBY

Wojewódzki Halowy Turniej dla dzieci i młodzieży do lat 15, sobota, godz. 10, hala Politechniki przy ul. Nadbystrzyckiej w Lublinie.

SPORTY SIŁOWE

XXXII Mistrzostwa Polski Kobiet i Mężczyzn oraz Weteranów w Trójboju Siłowym, piątek, godz. 17 - kobiety, sobota i niedziela - mężczyźni (w sobotę o godz. 13 - uroczyste otwarcie), hala MOSiR przy al. Partyzantów w Puławach.

SZACHY

Indywidualne mistrzostwa Polski mężczyzn, piątek, godz. 15 (runda V), niedziela, godz. 15 (runda VI), Trybunał Koronny przy Rynku w Lublinie.

Symultana szachowa z arcymistrzem Piotrem Bobrasem (JKSz MCKiS Jaworzno), sobota, godz. 12, Dom Kultury w Łęcznej.

PIŁKA NOŻNA

Mecze kontrolne - piątek: Górnik II Łęczna - Spartakus Szarowola, godz. 15.30. Sobota: Stal Poniatowa - Podlasie Biała Podlaska, godz. 9, Górnik Łęczna - Radomiak, godz. 11.30 - na boisku w Łęcznej; Hetman Zamość - Stal Kraśnik, godz. 12, boisko na Rotundzie, Opolanin - Chełmianka, godz. 11.30 w Wilkowie, Sparta Rejowiec Fabryczny - Orion Niedrzwica, godz. 12, Unia Bełżyce - Sygnał Chodel, godz. 12; Wisła Puławy - Start Krasnystaw, godz. 12, Hetman Gołąb - Sokół Adamów, godz. 14.30, Mazowsze Stężyca - Orły Kazimierz, godz. 17 - mecze na boisku przy ul. Bema w Puławach. Niedziela: Stal Kraśnik - Lewart Lubartów, godz. 12, Huragan Międzyrzec Podlaski - Victoria Parczew, godz. 13; Górnik Łęczna - Widok Lublin, godz. 10 (mecz kobiet) i Lublinianka - Włodawianka, godz. 12.30 na boisku w Łęcznej. Poniedziałek: Łada Biłgoraj - Avia Świdnik, godz. 15.15.

TENIS STOŁOWY

VIII Memoriał Sławomira Ziemińskiego, sobota, godz. 9 i 11, hala MOSiR (sala t. stołowego) przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 (Globus) w Lublinie.

VIII Olimpiada o Puchar Marszałka Województwa, sobota, godz. 9, Zespół Szkół w Kocudzy.

ZAPASY

Puchar Polski kadetów w stylu klasycznym, sobota, niedziela, godz. 9 (uroczyste otwarcie w sobotę o godz. 15.30), hala OSiR przy ul. Królowej Jadwigi w Zamościu.

AUTOMOBILIZM

Otwarte zawody o Puchary Inbud Faro (III runda mistrzostw okręgu w minisprintach), niedziela, godz. 10, tor przy ul. Zemborzyckiej w Lublinie.

TENIS

Mistrzostwa Lublina amatorów w grze podwójnej w kategoriach: do 40 i powyżej 40 lat. Zapisy w sobotę do godz. 14.30, początek gier o 15 na kortach Klubu Tenisowego 4hand przy al. Zygmuntowskich 4.