Przegrana piłkarzy Motoru na zakończenie obozu

W meczu kończącym zgrupowanie we Wronkach piłkarze II-ligowego Motoru ulegli grającemu klasę niżej GKP Gorzów Wielkopolski 0:1
Lublinianie rozegrali przed wyjazdem do domu dwa spotkania. Zmierzyli się z Polonią Nowy Tomyśl, z którą zremisowali 1:1. Bramkę dla Motoru zdobył w 60.min Rafał Król. W tym spotkaniu wystąpili przede wszystkim gracze, którzy są przez trenera Ryszarda Kuźmę testowani.

Natomiast w sobotnim spotkaniu z GKP rozegranym na trawiastym boisku zagrała drużyna złożona z graczy mających aspiracje do występów w pierwszym składzie. Mecz toczył się w trudnych warunkach, przy porywistym wietrze. Prowadzenie dla GKP uzyskał w 15. min Maciej Malinowski. Lublinianie stworzyli sobie kilka dobrych sytuacji do zdobycia gola, ale nie potrafili ich wykorzystać.

Po powrocie do domu Motor będzie trenował u siebie i rozegra jeszcze dwa mecze sparingowe - w czwartek z POM Piotrowice i w sobotę z Piastem w Gliwicach.

Motor 0

GKP 1 (1)

Malinowski (15.)

Motor: Mierzwa - Syroka, Ptaszyński, Płotka, Kowalczyk - Ocholeche, Maziarz, Żmuda (70. Szubin) - Stachyra, Kamil Król (65. Popławski), Kołodziejski (55. Kamiński).

GKP: Dłoniak - Ruminkiewicz, Kozioła, Więckowski, Ziemniak - Szczurek (46. Grabowski), Maliszewski (46. Szwiec), Chrobot, Szałas - Malinowski (65. Erlich), Gajewski (65. Pawlak).