ŁKS: Słowak zamiast Węgra?

Michal Benko trenował we wtorek z łódzką drużyną. Pod koniec tygodnia trenerzy podejmą decyzję o jego przydatności
25-letni Benko jest Słowakiem, a ostatnio grał w czeskim FK Usti nad Labem. Występuje na lewej obronie, dlatego będzie musiał wygrać rywalizację z Adrianem Woźniczką i Arkadiuszem Mysoną.

Wczoraj późnym wieczorem do Łodzi miał dotrzeć Albańczyk Labinot Haliti, który dzisiaj podczas wieczornej prezentacji zespołu (o godz. 20) zostanie przedstawiony kibicom. Nadal nie wiadomo, czy wiosną w ŁKS zagrają Piotr Świerczewski i Gabor Vayer. - Pojawiły się pewne trudności, ale jesteśmy dobrej myśli - mówi Bartosz Król, rzecznik prasowy ŁKS SSA.

Szefowie ŁKS szukają napastników, tymczasem kolejny z grających w drużynie - Marcin Klatt - poprosił o rozwiązanie kontraktu. Piłkarz chce odejść do drugoligowej Warty Poznań, której trenerem jest Bogusław Baniak, przyjaciel ojca piłkarza. Niewykluczone, że kolejnym graczem, który wkrótce opuści zespół, będzie Ivan Udarević. Chorwat po pozyskaniu Marcina Adamskiego ma niewielkie szanse na miejsce w wyjściowej jedenastce ŁKS. Jego miejsce w szerokiej kadrze zajmie prawdopodobnie Sebastian Przybyszewski.