Family Cup: rodzina Stańczaków podbiła Telegraf

Marcin, Magdalena i Karol Stańczakowie zostali zwycięzcami najważniejszej, rodzinnej klasyfikacji na eliminacjach wojewódzkich Amatorskich Mistrzostw Polski w narciarstwie alpejskim i snowboardzie, które gościły na Telegrafie.
Marcin, Magdalena i Karol Stańczakowie zostali zwycięzcami najważniejszej, rodzinnej klasyfikacji na eliminacjach wojewódzkich Amatorskich Mistrzostw Polski w narciarstwie alpejskim i snowboardzie, które gościły na Telegrafie. Powrót zimy i dobre warunki wykorzystało 130 miłośników białego szaleństwa. Począwszy od 7-letniego Jędrzeja Sarny, który wygrał rywalizację wśród najmłodszych. Najlepiej na kieleckim stoku radził sobie Sylwester Kuliński - mieszkaniec Bugaja z łącznym czasem 51,61 s. w dwóch przejazdach zdeklasował rywali.

Finał ogólnopolski trzynastej edycji w dniach 7-9 marca w Kluszkowicach w Pieninach.

Najlepsi w Kielcach

Narciarstwo: Jędrzej Sarna (kategoria do 8 lat), Katarzyna Wrona i Mateusz Nowak (9-10 lat), Katarzyna Herman i Radosław Hader (11-12 lat), Agata Kmiecik i Jakub Kamieński (13-15 lat), Agnieszka Wrona i Jacek Suchodolski (16-19 lat), Agata Suchodolska i Sylwester Kuliński (20-35 lat), Anna Kowalska i Wojciech Gawęcki (36-45 lat), Anna Skrzypek i Paweł Kowalski (46-55 lat) Florian Fabrycy (od 56 lat); snowboard: Anna Janowska i Karol Skalski (do 18 lat), Edyta Wójcik i Bartosz Krzysiek (19-35 lat), Artur Mojecki (od 36 lat).