Co, gdzie, kiedy

Kalendarz imprez sportowych
BOKS

Wielka Gala Hammer KnockOut Promotion, sobota, godz. 19.30, hala MOSiR na Globusie przy ul. Kazimierza Wielkiego w Lublinie. Walczą gwiazdy polskiego boksu zawodowego: Krzysztof Włodarczyk, Damian Jonak, Paweł Kołodziej, Dawid Kostecki i inni.

Mistrzostwa województwa młodzieżowców juniorów i juniorów młodszych, sobota, godz. 16, niedziela, godz. 11, hala Startu przy al.

Piłsudskiego w Lublinie.

PIŁKA RĘCZNA

Ekstraklasa mężczyzn: Azoty Puławy - Focus Park Kiper Piotrków Trybunalski, sobota, godz. 18, hala MOSiR przy ul. Partyzantów w

Puławach.

SIATKÓWKA

II liga kobiet: Szóstka Biłgoraj - Maraton Krzeszowice, sobota, godz. 17, hala ZSBiO przy ul. Cegielnianej w Biłgoraju.

III liga mężczyzn: MKS Stal Kraśnik - Cukrownik Lublin, sobota, godz. 16, hala ZS 3 przy ul. Słowackiego; Wolanka Wola Osowińska - AZS AWF Biała Podlaska, sobota, godz. 18, hala ZS w Woli Osowińskiej; Chemik Autokompleks Puławy - AZS Politechnika Lublin, sobota, godz. 13.30, hala

MOSiR przy ul. Partyzantów; Polesie Kock - UKS III LO Zamość, sobota, godz. 13, hala ZS w Kocku; Perła Telatyn - Orlik Parczew, sobota, godz. 18,

hala Gimnazjum w Telatynie; Avia II Świdnik - ZK Biała Podlaska, niedziela, godz. 15, hala PZL przy ul. Fabrycznej; AZS Politechnika Lublin

- Cukrownik Lublin, niedziela, godz. 16, hala Politechniki przy ul. Nadbystrzyckiej; Granit Bychawa - Dwernicki Stoczek Łukowski, niedziela, godz. 16, hala ZSO przy ul. Piłsudskiego.

Turniej finałowy o mistrzostwo województwa kadetek (eliminacje do MP kadetek) z udziałem: Szóstki Biała Podlaska, Sobieskiego Lublin, AZS

UMCS TPS Lublin i Tomasovii, sobota, godz. 10.30 i 17, niedziela, godz. 10, hala MOSiR przy al. Sportowej w Tomaszowie Lubelskim.

KOSZYKÓWKA

III liga - niedziela: Start Lublin - AZS AR Lublin, godz. 12, hala Startu przy ul. Piłsudskiego; AZS AWF Biała Podlaska -

Elektrobit-Feniks Włodawianka, godz. 15, hala ZWWF przy ul. Akademickiej w Białej Podlaskiej; Pogoń Puławy - Arka Ryki, godz. 11, hala MOSiR przy ul. Partyzantów w Puławach.

TENIS STOŁOWY

III wojewódzki turniej klasyfikacyjny juniorek i juniorów, sobota, godz. 9, sala Zespołu Szkół w Kocudzy.

KARATE SHOTOKAN

Turniej Lublin Karate Shotokan Cup 2008, sobota, godz. 11.30, sala SP 38 przy ul. Pana Wołodyjowskiego w Lublinie.

SZACHY

Indywidualne mistrzostwa województwa seniorów i juniorów do lat 20 oraz turniej indywidualny zaliczany do międzynarodowej klasyfikacji

FIDE, piątek, godz. 16, pawilon Startu przy al. Piłsudskiego w Lublinie.

HALOWA PIŁKA NOŻNA

Ogólnopolski turniej SCANIA CUP'2008 dla chłopców z rocznika 1998 z udziałem: Arki Gdynia, Avii Świdnik, Hetmana Zamość, Juniora

Radom, Motoru Lublin, Niedźwiadka Chełm, TOP 54 Biała Podlaska, UKS 6 Jasło, Widoku Lublin oraz Piłkarskich Nadziei - Motor Lublin (rocznik

1999), sobota, godz. 9, niedziela, godz. 8, hala MOSiR przy al. Zygmuntowskich w Lublinie.

Mistrzostwa LZS seniorów o puchar Przewodniczącego WZ LZS Józefa Poteruchy - Turniej eliminacyjny z udziałem mistrzów powiatów Tomaszowa Lub., Hrubieszowa, Zamościa, Biłgoraja i Janowa Lub., sobota, godz. 9.30, hala Zespołu Szkół w Bełżcu.

Turniej eliminacyjny Pucharu Chełmskiego OZPN, niedziela, godz. 9, grupa pierwsza, godz. 16 grupa druga, hala MOSiR przy ul. Granicznej w

Chełmie.

PŁYWANIE:

I Runda Ligi Wojewódzkiej Juniorów w pływaniu, niedziela, godz. 9.15, basen ZSO Nr 5 przy ul. Rzeckiego 10 w Lublinie.

STRZELANIE:

II Runda Ligi Wojewódzkiej LZSS w strzelaniu z broni pneumatycznej, sobota, godz. 8.30, strzelnica UTS Orlik Lublin przy ul. Rzeckiego 10 w Lublinie.

PIŁKA NOŻNA

Mecze kontrolne: Łada Biłgoraj - Orzeł Przeworsk, sobota, godz. 14 w Puławach; Górnik II Łęczna - POM Iskra Piotrowice, sobota, godz. 10;

Avia Świdnik - Podlasie Biała Podlaska, sobota, godz. 12 w Łęcznej; Unia Bełżyce - Cisy Nałęczów, sobota, godz. 16.30 w Puławach; Lewart

Lubartów - Stal Poniatowa, sobota, godz. 14; Start Krasnystaw - Sparta Rejowiec, sobota, godz.13; Chełmianka - Orion Niedrzwica, sobota, godz. 11; Wisła Puławy - Stal Kraśnik, sobotę, godz. 12; Orły Kazimierz - Garbarnia Kurów, sobota, godz. 13; Górnik Łęczna (juniorzy st.) - Agrykola Warszawa, sobota, godz. 16.