Sport w skrócie

ŻUŻEL. KSM z licencją

Komisja Licencyjna Polskiego Związku Motorowego przyznała w środę Krośnieńskiemu Stowarzyszeniu Motorowemu licencję uprawniającą do udziału w rozgrywkach drugiej ligi w sezonie 2008.

PIŁKA NOŻNA. Pewna wygrana "Stalówki"

II-ligowi piłkarze Stali Stalowa Wola w kolejnym sparingu pokonali w Tarnobrzegu tamtejszą Siarkę 3:0. Gole dla Stali zdobyli Tadeusz Krawiec (31.), Przemysław Pałkus (63.) i Kamil Gęśla (69.). W 37. minucie Pałkus nie wykorzystał rzutu karnego.

Skład Stali: Wierzgacz - Ławecki, Wieprzęć, Maciorowski, Trela - Krawiec, Drozd, Uwakwe, Hadzić - Pałkus, Gęśla oraz Wietecha, Iwanicki, Lebioda, Stręciwilk.

Pierwsze zwycięstwo Resovii

Trzecioligowi piłkarze Resovii wygrali pierwszy tegoroczny sparing. Podopieczni trenera Tomasza Tułacza pokonali Stal Sanok 3:1 (3:0). - Wynik nie jest w tych meczach najważniejszy. W pierwszej i drugiej połowie grały zupełnie inne jedenastki - relacjonował trener "pasiaków". Po raz kolejny w barwach Resovii zaprezentowali się Jarosław Piątkowski (boczny pomocnik - ostatnio Zagłębie Sosnowiec) i Przemysław Cichoń (pomocnik znany z występów w Koronie Kielce i KSZO).