Piłkarze rozegrali sparingi

PIŁKA NOŻNA. Kolejne sparingi rozegrali piłkarze regionu radomskiego. Dość niespodziewanym wynikiem zakończył się mecz pomiędzy czwartoligową Koroną Góra Kalwaria a trzecioligowym Radomiakiem.


W rozegranym w Pęsławie spotkaniu w barwach radomskiego zespołu zaprezentował się bramkarz Mirosław Paśnik występujący ostatnio w Zniczu Pruszków. Na boisku pojawił się również Arkadiusz Oziewicz, który dołączył do kolegów po powrocie z Kataru, gdzie jako reprezentant Polski wziął udział w międzynarodowym turnieju drużyn do lat 19. Wzmocnienia te nie pomogły jednak zielonym, którzy ulegli Koronie 0:1.

Kolejne zwycięstwo w meczu kontrolnym zanotowali tymczasem piłkarze Broni Radom. Podopieczni Artura Kupca pewnie pokonali przedstawiciela czwartej ligi świętokrzyskiej Lubrzankę Kajetanów 3:1. Na listę strzelców wśród radomian wpisali się: Piotr Cichawa, Krzysztof Banaszkiewicz i Arkadiusz Kościelniak.

Inny nasz piątoligowiec - Pilica Białobrzegi - zmierzył się w Warce z liderem ligi okręgowej, miejscowym Klubem Sportowym. Podopieczni Mirosława Siary ulegli gospodarzom 3:4.

W sparingu Wulkanu Zakrzew ze Zwolenianką Zwoleń lepsi okazali się ci pierwsi, pokonując rywali 2:1. Gole dla podopiecznych Bolesława Strzemińskiego zdobyli Sławomir Pysiak oraz Dariusz Rysiewski. W bramce Wulkanu pojawił się były zawodnik Radomiaka Tomasz Borkowski, który być może na wiosnę będzie zawodnikiem tej drużyny.

W spotkaniu kontrolnym drugiego naszego przedstawiciela w czwartej lidze - Szydłowianki Szydłowiec - z Sokołem Przytyk padł wynik 0:2.