TKP rozstrzelany po przerwie

Przez połowę meczu torunianie toczyli równorzędny bój z Górnikiem Łęczna. Jednak bardziej doświadczeni rywale w drugiej połowie strzelili aż cztery bramki.
Pierwsza część tego towarzyskiego należała do podopiecznych Wiesława Borończyka. Swoje szanse na zdobycie gola mieli Rafał Becker i Robert Warczachowski ale bramkarz Górnikanie dał się zaskoczyć.

Po zmianie stron szkoleniowiec TKP wprowadził na murawę kilku młodych zawodników, którzy nie byli w stanie zatrzymać rozpędzonych rywali. Piłkarze z Łęcznej aż czterokrotnie pokonali Mateusza Saładziaka. Honorowego gola tuż przed końcowym gwizdkiem zdobył dla TKP Sebastian Wojciechowski.

Wynik meczu

TKP - Górnik 1:4 (0:0)

Bramki: 0:1 Mazurkiewicz (53.), 0:2 Wójcik (63.), 0:3 Bugała (76.), 0:4 Nazaruk (79.), 1:4 Wojciechowski (89.)

TKP: Kwaśniewski (46. Saładziak) - Nowaczyk (46. Dreszer), Warczachowski, Kowlaski (63. Manelski), Wróbel, Zamiatowski (46. Grzebel), Kolmajer (46. Młodzieniak), Świderek, Kryszak (64. Poczwardowski, Maćkiewicz (61. Zamiatowski, 70. Berent), Becker (46. Wojciechowski)