Co, gdzie, kiedy

Kalendarz wydarzeń sportowych
PŁYWANIE

Zimowe mistrzostwa Polski dla zawodników do lat 16 od piątku (uroczyste otwarcie o godz. 16.45) do niedzieli, pływalnia OSiR przy ul. Królowej Jadwigi w Zamościu.

KOSZYKÓWKA

III ogólnopolski turniej juniorów o puchar burmistrza Ryk, piątek i sobota, godz. 9 (zakończenie imprezy o godz. 14), hala ZSO 2 przy ul. PP. Wilków AK 5 w Rykach. Rozkład gier - piątek, godz. 9: Piotrcovia Piotrków Trybunalski - Korona Kraków; godz. 10.45: Arka Ryki - Prokom Sopot; godz. 13 Ósemka Wejherowo - Dziesiątka Leszno; godz.15: Korona - Prokom, godz. 16.45: Piotrcovia - Ósemka, godz. 18.30: Arka - Dziesiątka; sobota: godz. 9: Prokom - Ósemka, godz. 10.45: Piotrcovia - Dziesiątka, godz. 12.30: Arka - Korona.

PIŁKA RĘCZNA

I liga mężczyzn: AZS AWF Biała Podlaska - KS NMC Powen Zabrze, sobota, godz. 18, hala ZWWF przy ul. Akademickiej w Białej Podlaskiej.

Mecz towarzyski: Azoty Puławy - Vive Kielce, piątek, godz. 17.30, hala MOSiR przy ul. Partyzantów w Puławach.

SIATKÓWKA

II liga kobiet: Szóstka Biłgoraj - Tomasovia Tomaszów Lubelski, sobota, godz. 16, hala ZSBiO przy ul. Cegielnianej w Biłgoraju.

III liga mężczyzn: Avia II Świdnik - Tempo Midex Chełm, sobota, godz. 13, hala PZL przy ul. Fabrycznej; Wolanka Wola Osowińska -

Chemik Autokompleks Puławy, sobota, godz.18, hala Zespołu Placówek Oświatowych w Woli Osowińskiej; Cisy Nałęczów - AZS Politechnika Lublin,

sobota, godz. 18, hala ZS przy ul. Spółdzielczej w Nałęczowie; Dwernicki Stoczek Łukowski - Polesie Kock, niedziela, godz. 14, hala ZS przy placu Wielgoska w Stoczku.

TENIS STOŁOWY

III wojewódzki turniej klasyfikacyjny seniorek i seniorów, sobota, godz. 9, sala Zespołu Szkół w Kocudzy.

Turniej „Zimowe Ferie 2008” dla dziewcząt i chłopców, sobota, godz. 9, sala SP 30 przy ul. Nałkowskich w Lublinie.

HALOWA PIŁKA NOŻNA

Turniej towarzyski z udziałem Cisów Nałęczów, Opolanki Opole Lubelskie, Sparty Rejowiec i Unii Bełżyce, sobota, godz. 9, hala MOSiR w

Bełżycach.

PIŁKA NOŻNA

Mecze kontrolne: Orlęta Spomlek Radzyń - Radomiak, sobota, godz. 13; Łada Biłgoraj - Lewart Lubartów, sobota, godz. 12 na boisku o sztucznej nawierzchni w Łęcznej; Sokół Adamów - Podlasie Biała Podlaska, sobota, godz.11; Zartmet Oleander Sól - Tomasovia Tomaszów Lubelski, sobota, godz. 13 na boisku w Biłgoraju.

Puchar starosty puławskiego - piątek o godz. 17: Powiślak Końskowola - Hetman Gołąb; godz. 18: Orły Kazimierz - Hetman Gołąb; godz. 19: Powiślak Końskowola - Orły Kazimierz; w niedzielę od godz. 10 finały. Wszystkie mecze na boisku o sztucznej nawierzchni w Puławach.

WARCABY 100-POLOWE

V edycja Grand Prix Wilkołaza, niedziela, godz. 9, sala ZS w Wilkołazie.

Uwaga!

W związku z ogłoszoną żałobą narodową niektóre imprezy mogą zostać odwołane, przełożone, bądź ulegnie zmianie godzina ich rozegrania.