Sport.pl

Szczypiorniak walczy z SMS-em

Po kilkutygodniowej przerwie zawodnicy Szczypiorniaka AZS UWM Olsztyn wracają na parkiety. Beniaminek drugiej ligi rundę rewanżową rozpocznie od meczu z SMS-em Gdańsk
- W pierwszym meczu z gdańszczanami przegraliśmy tylko punktem, więc liczymy, że tym razem to my zgarniemy komplet punktów - mówi Karol Adamowicz, trener akademików. - Jak jednak będzie na boisku, zobaczymy. Na szczęście żadnego z zawodników nie trapi kontuzja, więc do tego spotkania podchodzimy w pełni sił.

Pierwszą rundę rozgrywek Szczypiorniak zakończył na ostatnim miejscu w tabeli. Olsztynianie rozegrali już jedenaście spotkań, ale w żadnym nie zdobyli chociaż punktu. Niedzielny przeciwnik akademików zajmuje w tabeli drugiej ligi przedostatnią pozycję. Mają na swoim koncie tylko dwa punkty, zdobyte w pierwszej kolejce, w starciu właśnie z AZS UWM. W spotkaniu w Gdańsku gospodarze wygrali 31:30.

Mecz rozpocznie się w najbliższą niedzielę o godz. 16 w sali V Liceum Ogólnokształcącego (ul. Krasickiego 2 w Olsztynie). Wstęp jest wolny.