Dziesięć goli piłkarzy OKS

21 bramek w piątek i sobotę straciła w kontrolnych spotkaniach czwartoligowa Granica Kętrzyn. Najpierw 11:0 piłkarzy z Kętrzyna pokonała Jagiellonia Białystok, później 10 goli dorzucili zawodnicy OKS 1945 Olsztyn
W kadrze zespołu ze stolicy Warmii i Mazur po raz pierwszy zaprezentował się Aziz Mamedow, który jak się okazuje pochodzi z Rosji, a nie z Azerbejdżanu (choć grał w reprezentacji młodzieżowej tego kraju). - Dzieliła nas duża przepaść - mówi Łukasz Kościuczuk, drugi szkoleniowiec OKS. - Co do Mamedowa, to będziemy się jeszcze przyglądali jego umiejętnościom. Na tle takiego rywala jak Granica trudno jest określić jego przydatność do zespołu. Czy jest sens rozgrywać mecze z teoretycznie słabszymi rywalami? Na tym etapie tak, choć już niedługo rozpoczynamy sparingi z silniejszymi przeciwnikami.

Trzy bramki dla trzecioligowca zdobył Marcin Łukaszewski (przyszedł do Olsztyna z Błękitnych Pasym), dwa razy bramkarza rywali pokonali Paweł Alancewicz i Mateusz Różowicz (z drużyny juniorów), natomiast po jednym trafieniu zanotowali Tomasz Aziewicz, Daniel Michałowski, Łukasz Suchocki. W następnym tygodniu OKS zmierzy się w Kętrzynie z drugoligowym ŁKS Łomża.

Tak zagrał OKS: Sobiech (Grygorowicz), Frankowski, Aziewicz (Podhorodecki), Zakierski (Szostek), Rzeźnikiewicz (Spychała), Gabrusewicz (Harmaciński), Lech (Alancewicz), Mikłowski, Mamedow (Michałowski), Łukaszewski (Kaszuba), Suchocki (Różowicz).