Sport w skrócie

Michałek w kadrze

Występujący w grającej w Młodej Ekstraklasie drużynie Kolportera Korony Kielce napastnik Michał Michałek, jest jedynym piłkarzem z województwa, który znalazł się w dwudziestoosobowej reprezentacji Polski U-19 na międzynarodowy turniej w Hiszpanii. Odbędzie się on w dniach 2-8 lutego.

Engel nauczy naszych trenerów

Były trener reprezentacji Polski, a obecnie przewodniczący wydziału szkolenia PZPN będzie gościem wojewódzkiej kursokonferencji trenerów i instruktorów piłki nożnej, która dziś odbędzie się w Nowinach. Wygłosi wykład "Selekcja w sporcie, rola trenera - menedżera". Uczestnicy szkolenia otrzymają certyfikaty i legitymacje instruktorskie.

VIP-y na korcie

Businessmeni, menadżerowie, artyści, politycy, lekarze i dziennikarze będą dziś od godz. 10 rywalizować na kortach centrum "Roko" przy ul. Jurajskiej w Kielcach w turnieju tenisowym VIP Master Cup 2008. Impreza - oprócz wyłonienia najlepszych w tych zawodach - będzie też okazją do zbiórki na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Turniej jest elementem ogólnopolskiego programu "Amatorski Tenis Polski - Gram bo lubię", nad którym patronat objęła "Gazeta Wyborcza".