Hanna Woźnicka: Kolana się pode mną ugięły

Kolejny, już trzeci odtwarzacz trafił w piątek do Hanny Woźnickiej. - Będę głosowała do końca, bo przecież mój syn na to zasługuje - mówi mama Piotra Woźnickiego, do której trafił nasz odtwarzacz DVD
Hanna Woźnicka wygrała nagrodę, bo dokładnie w Wigilię wylosowaliśmy jej kupon (w tym tygodniu losowaliśmy "trójki"). - Jak dostałam telefon, właśnie wchodziłam do bloku. I jak usłyszałam pytanie, czy siedzę, kolana się pode mną ugięły - wspomina ze śmiechem. - Myślałem, że coś się synom stało. A tu taka niespodzianka i to pod choinkę. Gdyby tak jeszcze Piotrek wygrał plebiscyt - rozmarzyła się mama mistrza Polski w muay thai.

Przypominamy, że do wygrania są jeszcze cztery odtwarzacze DVD i dwuosobowe zaproszenie na Płocki Bal Sportu. Żeby mieć szansę na wygraną, trzeba wycinać kupony z "Gazety" i "Tygodnika Płockiego", oddawać swoje głosy w V Plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca, Trenera i Wydarzenie Sportowe 2007 roku i do piątku danego tygodnia przynieść je do naszej redakcji. Losowania odbywają się w poniedziałki. Sylwestrową nagrodę losować będziemy spośród kuponów oznaczonych numerem 4.