Omega Dzieciom

Zakończyło się Halowe Grand Prix w Piłce Nożnej Szkół Podstawowych ?Omega Dzieciom?. Wygrała FC Dziesiąta

Zawody składały się z pięciu turniejów. Pierwsze cztery wyłoniły ósemkę finalistów: SP 52, SP 23, FC Głusk, FC Dziesiąta, SP 27, Omega SP 30, SP 48, SP 30. W całej imprezie rywalizowały w sumie 32 drużyny i ponad 400 utalentowanych piłkarzy.

W wielkim finale rozegranym w hali MOSiR przy al. Zygmuntowskich FC Dziesiąta pokonała SP 30 2:1. Bramki strzelili: dla Dziesiątej - Mateusz Jatczak i Damian Barszcz, dla SP 30 - Mateusz Mitrut.

Najlepszym bramkarzem został Grzegorz Geroba (SP 30), zawodnikiem turnieju uznano Damiana Barszcza, a królem strzelców był Mirosław Podlecki (FC Głusk), który zdobył pięć bramek. Sędziowali Zenon Majewski i Jacek Grodek. Zwycięzcy zagrali w składzie: Michał Turowski, Damian Barszcz, Daniel Podlecki, Paweł Rzodkiewicz, Karol Mazur, Mateusz Jatczak, Wincent Węgrzyn, Trenerzy: Paweł Piskor i Marek Podlecki.

Wszyscy finaliści otrzymali komplety strojów piłkarskich i puchary.

TKKF Omega zaprasza na kolejne imprezy: Memoriał Redaktora Dariusz Kwieka (23 grudnia), Sylwestrowy Turniej Dziewcząt (28 grudnia), Sylwestrowy Turniej TKKF (30 grudnia).

Wyniki finałów:

Półfinał: SP 30 - SP 27 1:0, FC Dziesiąta - FC Głusk 3:0; O siódme miejsce: SP 30 - SP 48 0:1, o piąte miejsce SP 23 - SP 52 0:1, o trzecie miejsce FC Głusk - SP 27 3:1, finał SP 30 - FC Dziesiąta 1:2