Gęśla zostaje w Stali

Kamil Gęśla przedłużył kontrakt z II-ligową Stalą Stalowa Wola do końca czerwca. - Do świąt powinna się wyjaśnić sytuacja z pozostałymi piłkarzami, którym skończyły się umowy - mówi Marek Jarecki, prezes stalowowolskiego klubu.
- W porównaniu z okresem letnim jesteśmy w dobrej sytuacji, bo trzon zespołu mamy. Kontrakty skończyły się tylko Kamilowi Gęśli, Ablowi Salamiemu i Gergely Gheczemu. Całą trójkę nadal widzimy w naszym klubie - mówił jeszcze niedawno Marek Jarecki, prezes Stali.

Teraz już wiadomo, że w rundzie wiosennej w barwach Stali grał będzie nadal Kamil Gęśla, który w czwartek przedłużył kontrakt ze stalowowolskim klubem do końca czerwca. - To, czy w naszym klubie nadal będą występować Gheczy i Salami, powinno się wyjaśnić do świąt - mówi Jarecki. W kręgu zainteresowań działaczy Stali są obrońca Bartłomiej Piszczek i pomocnik Krzysztof Lipecki (obaj Górnik Wieliczka) oraz obrońca Kmity Zabierzów Andrzej Bednarz.

Na wiosnę w Stali nie zagra Prejuce Nakoulma, który podpisał już wstępną umowę z Hetmanem Zamość, z zespołem pożegnają się też Sebastian Kęska oraz Australijczyk Aldin Hadzić.