Czas urlopów w Wulkanie

PIŁKA NOŻNA. Czwartoligowy zespół Wulkanu Zakrzew zakończył okres roztrenowania. Podopieczni Bolesława Strzemińskiego wrócą do zajęć po nowym roku.
Na pierwszym w okresie przygotowań do rundy wiosennej treningu drużyna spotka się siódmego stycznia. Po serii cięższych treningów szkoleniowiec zaplanował rozegranie kilkunastu gier sparingowych. Pierwszy test mecz z udziałem zakrzewian odbędzie się 26 stycznia, a rywalem będą piłkarze Korony Góra Kalwaria. Formę Wulkanu sprawdzą także ekipy Orlicza Suchedniów, Pilicy Białobrzegi, Zwolenianki Zwoleń i Wiernej Małogoszcz.

Na razie brakuje konkretów co do zmian w składzie zakrzewian. Trener Strzemiński wzbrania się przed podaniem nazwisk nowych graczy, których widziałby w drużynie na wiosnę. - Za wcześnie na takie wiadomości. Najpierw zamknijmy organizacyjnie rundę jesienną. Później zobaczymy, jakimi funduszami będziemy dysponować i dopiero zastanowimy się nad ewentualnymi wzmocnieniami - oznajmił "Gazecie" trener Wulkanu.

Tymczasem na jednym z portali internetowych poświęconych piłce nożnej pojawiły się informacje, jakoby Wulkan pozyskał kolejnego sponsora. - Mamy sponsora? Nic w tym temacie nie wiem! Mam nadzieję, że w przyszłości takie informacje będą miały potwierdzenie w rzeczywistości - powiedział nam działacz Wulkanu Henryk Kaczmarski.