Siatkarze i siatkarki jako modele w kalendarzu

Po raz drugi najbardziej znani polscy siatkarze i siatkarki wystąpią w roli modeli i znajdą się w kalendarzu wydanym przez Fundację 777. Dochód ze sprzedaży 777 sztuk zostanie przeznaczony na leczenie Agaty Mróz-Olszewskiej, która cierpi na chorobę szpiku kostnego.
100 kalendarzy w wersji extra trafi na różne licytacje. Reszta będzie sprzedawana za pośrednictwem serwisu aukcyjnego Allegro.

Na kalendarzach zobaczymy trzy siatkarki Muszynianki - Joannę Mirek, Izabellę Bełcik i Mariolę Zenik, a także Piotra Gruszkę, Katarzynę Skowrońską-Dolatę, Annę Podolec, Piotra Gacka, Milenę Rosner, Marię Liktoras, Michała Bąkiewicza, Elonorę Dziękiewicz, Sebastiana Świderskiego oraz Mróz-Olszewską. Autorką strojów i stylizacji w kalendarzu jest Joanna Albińska, założycielka Fundacji 777. - Zdjęcia nie powstawały podczas jednej sesji, ponieważ zebranie wszystkich bohaterów kalendarza w jednym miejscu i o tym samym czasie było niemożliwe. Siatkarzy trzeba było "łapać" w przerwach między rozgrywkami, nie tylko w Polsce. Szkoda, że rok ma tylko 12 miesięcy, bo pięknych zdjęć jest mnóstwo - mówi Albińska.