Co, gdzie, kiedy

Kalendarz imprez sportowych
BOKS

II międzynarodowy turniej PACO 2007 oraz pojedynek zawodowców z udziałem Tomasza Bonina, sobota, godz. 16.15 walki półfinałowe w kat. kadetów, juniorów i seniorów (uroczyste otwarcie turnieju o 16). Pojedynki

finałowe, niedziela, godz. 12, walka zawodowców, godz. 16, hala MOSiR przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie.

SIATKÓWKA

I liga mężczyzn: Avia Świdnik - AZS AWF MOW Orzeł Międzyrzecz, sobota, godz. 17, hala przy ul. Fabrycznej w Świdniku.

III liga kobiet: AZS UMCS TPS Lublin - AZS AWF Biała Podlaska, sobota, godz. 11, hala AOS przy ul. Langiewicza w Lublinie; AZS AWF Biała Podlaska - AZS UMCS TPS Lublin, niedziela, godz. 11, hala ZWWF przy ul. Akademickiej w Białej Podlaskiej.

III liga mężczyzn: Wolanka Wola Osowińska - MKS Stal Kraśnik, sobota, godz. 18, hala ZS w Woli Osowińskiej; Cisy Nałęczów - Cukrownik Lublin, sobota, godz. 17, hala ZS przy ul. Spółdzielczej w Nałęczowie; Chemik Autokompleks Puławy - ZK Biała Podlaska, sobota, godz. 18.30, hala MOSiR ul. Partyzantów w Puławach; Tempo Midex Chełm - AZS AWF Biała Podlaska, sobota, godz. 15, hala MOSiR przy ul. Granicznej w Chełmie; Dwernicki Stoczek Łukowski - UKS III LO Zamość, sobota, godz. 14 w hali przy pl. Wielgoska w Stoczku; Zryw Ulhówek - Orlik Parczew, sobota, godz. 16.30, hala Gimnazjum w Ulhówku; Granit Bychawa - Perła Telatyn, niedziela, godz. 16, hala ZSO przy ul. Piłsudskiego w Bychawie.

HOKEJ NA LODZIE

Lubelskie święto hokeja z udziałem Mariusza Czerkawskiego w programie mecz Lubelskiego Hockey Teamu z amatorami Podhala Nowy Targ, niedziela, godz. 18, lodowisko hali MOSiR na Globusie przy ul. Kazimierza Wielkiego w Lublinie.

PŁYWANIE

Zimowe mistrzostwa Polski w klasie Masters, sobota, godz. 9 i 16 (otwarcie o 15.45), niedziela, godz. 9, pływalnia MOSiR przy Al.

Zygmuntowskich w Lublinie.

Mistrzostwa województwa roczników 1995 i starszych, sobota, godz. 10.30 i 15.45, niedziela, godz. 10.30, pływalnia MOSiR przy al. Partyzantów

w Puławach.

PIŁKA RĘCZNA

II Mikołajkowy turniej juniorów o puchar prezydenta miasta Puławy, piątek, godz. 14, sobota i niedziela, godz. 9, hala MOSiR przy al. Partyzantów w Puławach.

TENIS

Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny seniorów i kobiet i mężczyzn, piątek, sobota, niedziela, godz. 8, hala Górnika przy ul. Jana Pawła II w Łęcznej.

Drużynowe mistrzostwa Polski kadetów z udziałem Legii Warszawa, DeSki Warszawa, Avii Świdnik i Górnika Łęczna, niedziela, godz. 12, korty

4handu przy ul. Iridiona w Lublinie.

TENIS STOŁOWY

II liga mężczyzn: Stok Zakrzówek - Dawid Tarnogród, niedziela, godz. 11.

I Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny skrzatek i skrzatów oraz II Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny

żaczek i żaków, sobota, godz. 9, sala Zespołu Szkół w Kocudzy.

Mikołajkowy turniej Ogniska TKKF Grażyna dla dzieci i młodzieży - mistrzostwa dzielnicy LSM, niedziela, godz. 8.45, hala KUL przy ul.

Konstantynów w Lublinie.

RUGBY

Wojewódzki otwarty turniej halowy dla dzieci do lat 15, sobota, godz. 10, hala Politechniki Lubelskiej przy ul. Nadbystrzyckiej w Lublinie.

HALOWA PIŁKA NOŻNA

Doroczny turniej Mikołajkowy z udziałem ośmiu zespołów klasy okręgowej i klasy A z udziałem: Opolanina Opole Lub., Orionu Niedrzwica, GKS

Gościeradów, Koziołka Lublin, Stoku Zakrzówek, Unii Wilkołaz, Kowalina i LKS Stróża, sobota, godz. 8.30, sala SP w Stróży.

I Barbórkowy Turniej Oldbojów, niedziela, godz. 10, hala w Ludwinie.

GOALBALL

Spartakiada młodzieży niewidomej, sobota, godz. 10 i 15, niedziela, godz. 9.30, hala Startu przy ul. Piłsudskiego.

WARCABY 100 POLOWE

IV edycja Grand Prix Wilkołaza (turniej otwarty), sobota, godz. 9, sala ZS w Wilkołazie