Rugby. W Łodzi nie było niespodzianki

57:0 - takim wynikiem zakończył się mecz Budowlanych Łódź z WMPD PUDiZ Olsztyn

Mistrzowie Polski pierwsze punkty zdobyli w 10. minucie. Przy stanie 14:0 reprezentanci Warmii i Mazur zdobyli przyłożenie, jednak sędzia nie uznał zdobytych punktów. Do przerwy podopieczni Ryszarda Wiejskiego prowadzili już 21:0. W drugiej połowie gospodarze nadal zdobywali cenne oczka i ostatecznie pojedynek, który został przełożony z rundy wiosennej, zakończył się ich wygraną 57:0.

- Oprócz prawidłowo zdobytych punktów mieliśmy także dwa karne - mówi Leszek Bors, szkoleniowiec WMPD PUDiZ. - Dobrze spisywał się nasz młyn, gorzej było jednak z atakiem.

Dla rugbistów z Warmii i Mazur był to ostatni mecz w rundzie jesiennej.

WMPD PUDiZ: A. Nowiński (Kawecki), Karłowicz, Zajączkowski (P. Nowiński), P. Silwanowicz, Bekier, Ivanovas, Flisiak (Eichler), K. Szymański, Wardaszko, Buczek, Fijałkowski, Monginas, Kolesinskas, Czaprowski, Jermak