Nadzieja jest

Zakończył się cykl trzech młodzieżowych turniejów o Puchar Prezesa Stowarzyszenia Piłkarskie Nadzieje - Motor Lublin. Najlepsi byli - Sygnał Lublin, Niedźwiadek I Chełm i gospodarze, czyli Piłkarskie Nadzieje - Motor.
W zawodach, które rozpoczęły sezon halowy, wystartowało dziesięć klubów z całego regionu. Łącznie do rywalizacji przystąpiło 30 zespołów, które występowały w trzech rocznikach - 1996, 1997 i 1998. W najstarszej kategorii triumfował Sygnał. W roczniku 1997 po raz drugi z rzędu zwyciężyli młodzi futboliści Niedźwiadka Chełm, a Piłkarskie Nadzieje - Motor Lublin okazały się bezkonkurencyjne wśród najmłodszych. - Cieszymy się, że nasze turnieje podobają się uczestnikom i gromadzą liczną publiczność - podsumował Dariusz Misiurek, Prezes Piłkarskich Nadziei. - Mimo młodego wieku chłopcy prezentują naprawdę duże umiejętności. To olbrzymia frajda patrzeć, jak je rozwijają. Szczególnie jesteśmy zadowoleni z poziomu w najmłodszej grupie wiekowej, w której wszystkie nasze drużyny zagrały bardzo dobrze. To świadczy o tym, że praca przynosi efekty.

Wkrótce Stowarzyszenie Piłkarskie Nadzieje zorganizuje kolejne turnieje, w tym dwudniowy dla rocznika 1998.

Wyniki:

Rocznik 1996: 1. Sygnał Lublin, 2. Górnik Łęczna, 3. Viking Lublinianka; rocznik 1997: Niedźwiadek Chełm I, Niedźwiadek Chełm II, Motor Lublin; rocznik 1999: 1. Piłkarskie Nadzieje - Motor Lublin, 2. BKS Lublin, 3. Widok Lublin.