Wisła Płock wygrała Memoriał Jacka Zglinickiego

Wisła Płock zwyciężyła w III Memoriale Jacka Zglinickiego rozegranym na obiektach KS Warszawianka i MKS Wilanowia. W finałowym spotkaniu pokonała Focusa Park Kiper 31:18 (21:8), biorąc rewanż za porażkę w ubiegłorocznym finale.

W bramce Wisły znakomicie spisywał się Bartłomiej Dudek, a w ataku Kamil Mokrzki, syn wielokrotnego reprezentanta Polski. Natomiast w zespole Focus Parku na wyróżnienie zasłużył prawy rozgrywający Dawid Biskup uznany za najlepszego zawodnika Memoriału. Dużo bardziej emocjonujący przebieg miał mecz o trzecie miejsce, w którym spotkały się dwa zespoły ze stolicy: MKS Wilanowia i MKS Agrykola. Młodszy o rok zespół Wilanowii uległ ostatecznie 19:20. Królem strzelców został Maciej Torchała z MKS Wieluń, który w całym turnieju rzucił 35 bramek.

Końcowa klasyfikacja III Memoriału Jacka Zglinickiego: 1. SKF Wisła Płock; 2. Focus Park Kiper; 3. MKS Agrykola Warszawa; 4. MKS Wilanowia; 5. Azoty Puławy; 6. MKS Wieluń; 7. UKS Skarpa Lublin; 8. UKS Kontra Warszawa.