Od IV ligi do Klasy B

IV liga

Wyniki 17. kolejki: Mazowsze Płock - MKS Mława 5:3, Korona Góra Kalwaria - Okęcie Warszawa 3:2, Hutnik Warszawa - Wulkan Zakrzew 6:3, GLKS Nadarzyn - Narew Ostrołęka 1:0, Piast Piastów - Mazur Karczew 1:1, Start Otwock - Ursus Warszawa 3:1, Korona Ostrołęka - Polonia II Warszawa 3:0, Szydłowianka Szydłowiec - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1:1, Legionovia Legionowo - Tęcza 34 Płońsk 3:0.

1. Mazur173530-10
2. GLKS173524-8
3. Mazowsze173428-15
4. Start173421-11
5. Narew173024-10
6. Korona172830-23
7. Legionovia172820-13
8. Pogoń172423-23
9. Korona172320-22
10.MKS172123-27
11.Wulkan171919-31
12.Piast171924-22
13.Polonia II171923-21
14.Ursus171716-33
15.Okęcie171618-28
16.Szydłowianka171613-23
17.Hutnik171525-34
18.Tęcza 341769-36
V liga

Wyniki 15. kolejki: Skra Drobin - Błękitni Gąbin 0:1, Amator Maszewo - Marcovia 2000 Marki 1:1, Victoria Sulejówek - Kasztelan Sierpc 2:1, Kryształ Glinojeck - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 3:0, Wkra Żuromin - Pogoń Siedlce 0:2, Huragan Wołomin - Naprzód Zielonki 5:3, Podlasie Sokołów Podlaski - Mazur Radzymin 3:1, Żbik Nasielsk - MKS Ciechanów 0:2.

1. Naprzód153140-19
2. Pogoń153126-15
3. Podlasie152934-21
4. Kryształ152729-14
5. Kasztelan152725-14
6. Huragan152635-23
7. Żbik152428-19
8. MKS152220-24
9. Victoria152231-29
10.Mazur152128-25
11.Marcovia 2000151821-25
12.Błękitni151419-29
13.Amator151020-38
14.Skra15915-37
15.Wkra15912-29
16.Ostrovia15814-36
Liga okręgowa

Wyniki 14. kolejki: Stoczniowiec Płock - Limit Rybno 0:2, Bzura Chodaków - Orzeł Goleszyn 1:0, Błękitni Gójsk - Orkan Sochaczew 4:3, Skrwa Łukomie - Wisła Duninów 1:2, Polonia Radzanowo - Wicher Cieszewo 4:2, Zryw Bielsk - Świt Staroźreby 1:2, Mazur Gostynin - Kormoran Łąck 0:4, Stegny Wyszogród - Start Proboszczewice 0:3.

1. Błękitni143244-24
2. Kormoran142940-18
3. Wisła142638-29
4. Start142434-19
5. Skrwa142333-25
6. Orkan142133-19
7. Polonia142034-30
8. Bzura141917-24
9. Stoczniowiec141920-31
10.Wicher141830-29
11.Zryw141731-36
12.Świt141620-29
13.Stegny141515-32
14.Limit141521-32
15.Mazur141416-23
16.Orzeł14815-41
Klasa A

Wyniki 12. kolejki: Zorza Szczawin Kościelny - Delta Miszewko Strzałkowskie 8:0, Victoria Wykowo - Orkan Lelice 3:0, Wisła Główina-Sobowo - Czarni Rempin 9:0, Lwówianka Lwówek - Skra II Drobin 4:0, Huragan Bodzanów - Sparta Mochowo 5:0, Pogoń Słupia - Skrwa Brudzeń 5:0, Unia Iłów - Amator II Maszewo 1:1.

1. Huragan122530-17
2. Zorza122545-30
3. Unia122438-21
4. Wisła122341-11
5. Pogoń121924-28
6. Victoria121833-33
7. Skrwa121726-19
8. Amator II121523-26
9. Lwówianka121516-16
10.Skra II121422-24
11.Delta121111-25
12.Sparta121118-35
13.Czarni12926-50
14.Orkan12829-47
Klasa B

Wyniki 13. kolejki: Wisła Kępa Polska - Bobry Cierszewo 0:1, KS Białkowo - Unia Czermno 3:2, Relax Miszewo Murowane - Victoria Cekanowo-Zągoty 2:1.

1. Kasztelan112341-10
2. Relax112327-17
3. Białkowo112128-14
4. Bobry121823-20
5. Unia111017-31
6. Wisła111025-48
7. Victoria11325-52