Od IV ligi do Klasy B

IV liga

Wyniki 16. kolejki: MKS Mława - Legionovia Legionowo 1:1, Tęcza 34 Płońsk - Szydłowianka Szydłowiec 2:1, Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Korona Ostrołęka 0:1, Polonia II Warszawa - Start Otwock 1:0, Ursus Warszawa - Piast Piastów 2:0, Mazur Karczew - GLKS Nadarzyn 1:0, Narew Ostrołęka - Hutnik Warszawa 2:0, Wulkan Zakrzew - Korona Góra Kalwaria 0:2, Okęcie Warszawa - Mazowsze Płock 2:1.

1. Mazur163429-9
2. GLKS163223-8
3. Mazowsze163123-12
4. Start163118-10
5. Narew163024-9
6. Korona162527-21
7. Legionovia162517-13
8. Pogoń162322-22
9. MKS162120-22
10.Korona162017-22
11.Wulkan161916-25
12.Polonia II161923-18
13.Piast161823-21
14.Ursus161715-30
15.Okęcie161616-25
16.Szydłowianka161512-22
17.Hutnik161219-31
18.Tęcza 341669-33
V liga

Wyniki 14. kolejki: Błękitni Gąbin - Żbik Nasielsk 1:3, MKS Ciechanów - Podlasie Sokołów Podlaski 1:4, Mazur Radzymin - Huragan Wołomin 4:4, Naprzód Zielonki - Wkra Żuromin 5:0, Pogoń Siedlce - Kryształ Glinojeck 2:1, Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Victoria Sulejówek 2:4, Kasztelan Sierpc - Amator Maszewo 2:2, Marcovia 2000 Marki - Skra Drobin 2:1.

1. Naprzód143137-14
2. Pogoń142824-15
3. Kasztelan142724-12
4. Podlasie142631-20
5. Kryształ142426-14
6. Żbik142428-17
7. Huragan142330-20
8. Mazur142127-22
9. MKS141918-24
10.Victoria141929-28
11.Marcovia 2000141720-24
12.Błękitni141118-29
13.Skra14915-36
14.Wkra14912-27
15.Amator14919-37
16.Ostrovia14814-33
Liga okręgowa

Wyniki 13. kolejki: Limit Rybno - Stegny Wyszogród 3:3, Start Proboszczewice - Mazur Gostynin 2:1, Kormoran Łąck - Zryw Bielsk 3:3, Świt Staroźreby - Polonia Radzanowo 3:0, Wicher Cieszewo - Skrwa Łukomie 4:4, Wisła Duninów - Błękitni Gójsk 4:4, Orkan Sochaczew - Bzura Chodaków 0:1, Orzeł Goleszyn - Stoczniowiec Płock 0:2.

1. Błękitni132940-21
2. Kormoran132636-18
3. Skrwa132332-23
4. Wisła132336-28
5. Orkan132130-15
6. Start132131-19
7. Stoczniowiec131920-29
8. Wicher131828-25
9. Polonia131730-28
10.Zryw131730-34
11.Bzura131616-24
12.Stegny131515-29
13.Mazur131416-19
14.Świt131318-28
15.Limit131219-32
16.Orzeł13815-40
Klasa A

Wyniki 11. kolejki: Delta Miszewko Strzałkowskie - Unia Iłów 0:4, Amator II Maszewo - Pogoń Słupia 3:0, Skrwa Brudzeń - Huragan Bodzanów 2:2, Sparta Mochowo - Lwówianka Lwówek 1:0, Skra II Drobin - Wisła Główina-Sobowo 1:0, Czarni Rempin - Victoria Wykowo 3:9, Orkan Lelice - Zorza Szczawin Kościelny 3:2.

1. Unia112337-20
2. Huragan112225-17
3. Zorza112237-30
4. Wisła112032-11
5. Skrwa111726-14
6. Pogoń111619-28
7. Victoria111530-33
8. Skra II111422-20
9. Amator II111422-25
10.Lwówianka111212-16
11.Delta111111-17
12.Sparta111118-30
13.Czarni11926-41
14.Orkan11829-44
Klasa B

Wyniki 12. kolejki: Victoria Cekanowo - Wisła Kępa Polska 17:4, Unia Czermno - Relax Miszewo Mur. 3:1, Bobry Cierszewo - Kasztelan Białe Błoto 3:1.

1. Kasztelan112039-13
2. Relax102025-16
3. Białkowo101825-12
4. Bobry111825-18
5. Unia101015-28
6. Wisła101025-47
7. Victoria10324-50