Piłka nożna. W A klasie

Zespoły częstochowskiej A-klasy rozegrały ostatnią kolejkę rundy jesiennej.
zęstochowa, gr. I: Raków II - Pogoń Kłomnice 8:0, Grom Miedźno - Piast Przyrów, 1:1, Sparta Szczekociny - Naprzód Ostrowy 1:3, Błękitni Libidza - Polonia Unia Widzów 1:4, Orkan Rzerzęczyce - Oksza Łobodno 1:1, Warta Zawada - Orzeł Kiedrzyn 1:0, Błękitni Aniołów - Lotnik 0:2.

1. Raków II Częstochowa 13 35 53:4
2. Lotnik Kościelec 13 31 36:15
3. Naprzód Ostrowy 13 30 37:21
4. Pogoń Kłomnice 13 24 30:21
5. Oksza Łobodno 13 21 27:12
6. Błękitni Aniołów 13 19 16:22
7. Grom Miedźno 13 18 33:34
8. Piast Przyrów 13 16 17:20
9. Orkan Rzerzęczyce 13 14 19:24
10. Orzeł Kiedrzyn 13 13 18:27
11. Polonia Unia Widzów 13 13 14:35
12. Błękitni Libidza 13 11 22:44
13. Warta Zawada 13 9 13:26
14. Sparta Szczekociny 13 7 18:43


Grupa II: Orkan Gnaszyn - Olimpia Huta Stara 2:6, Skra- KS Panki 6:0, Liswarta Krzepice - Sparta Siedlec D. 4:5, Kamienica Polska - Częstochówka 5:0, Sokół Olsztyn - Junior Szarlejka 2:1, Sokół Wręczyca - Pogoń Blachownia 3:1, Victoria II - Alkas Aleksandria 10:0.

1. Kamienica Polska 13 37 51:16
2. Skra Częstochowa 13 35 56:5
3. Victoria II Częstochowa 12 23 32:13
4. Sokół Wręczyca 13 21 35:35
5. Olimpia Huta Stara 13 20 40:30
6. Sokół Olsztyn 13 20 19:15
7. Pogoń Blachownia 13 18 19:22
8. Liswarta Krzepice 13 15 37:38
9. Częstochówka 13 14 22:35
10. Junior Szarlejka 13 13 19:24
11. Sparta Siedlec Duży13 13 26:34
12. Alkas Aleksandria 13 9 15:36
13. KS Panki 13 7 19:39
14. Orkan Gnaszyn 12 7 18:61


Lubliniec: Huragan Jezioro - Błękitni Herby 1:2, Victoria Strzebiń - Orzeł II 1:0, Promień Glinica - Rybak Ciasna 1:4, Ruch Kochanowice - Pokój Sadów 1:2, Dragon Rusinowice - Śląsk Koszęcin 1:3, Rozwój Olszyna - Liswarta Lisów 1:0, Orzeł Pawonków - Małapanew Kuczów 1:1.



1. Huragan Jezioro 12 26 32:14
2. Błękitni Herby 12 22 30:12
3. Liswarta Lisów 12 21 26:16
4. Orzeł Pawonków 12 21 22:17
5. Śląsk Koszęcin 12 20 14:14
6. Rybak Ciasna 12 19 18:23
7. Orzeł II Babienica 12 18 24:17
8. Rozwój Olszyna 12 18 15:14
9. Pokój Sadów 12 15 17:14
10. Promień Glinica 12 15 20:27
11. Victoria Strzebiń 12 11 12:23
12. Małapanew Kuczów 12 10 9:20
13. Dragon Rusinowice 12 8 16:30
14. Ruch Kochanowice 12 7 14:26
tg