Wyniki piłkarskiej V ligi



KATOWICE I

Urania Ruda Śl. - Nadwiślan Góra 0:0, Gwarek Ornontowice - Sokół Wola 3:1 (1:1): Szczeponik 2, Boczar - Gazda; Krupiński Suszec - Ogrodnik Cielmice 1:0 (0:0): Szweda; LKS Bełk - Unia Bieruń Stary 2:2 (1:1): Solak, P. Tkocz - Biolik, Balcerowski; Piast Leszczyny - AKS Mikołów 1:2 (0:1): Kucharzewski - Kurasz, Biliński; Iskra Pszczyna - GTS Bojszowy 0:3 (0:2): Bednarczyk, Michał Pyrlik, Honc; Orzeł Mokre - MKS Lędziny 4:2 (4:1): Kawulka 2, Struś, Potyka - Samek, Sopelewski; Czarni Piasek - Śląsk Świętochłowice 3:1 (1:0): Kościański 2, Sztorc - Czapla.

1. Bojszowy154042:11
2. Ornontowice153642:15
3. AKS Mikołów153133:24
4. Bełk152627:22
5. Leszczyny152432:24
6. Piasek152330:26
7. Góra152327:26
8. Suszec152126:21
9. Wola152136:35
10. Lędziny152128:30
11. Urania152026:28
12. Bieruń Stary151618:31
13. Mokre151416:29
14. Świętochłowice151121:38
15. Cielmice151016:28
16. Pszczyna15310:42
KATOWICE II

Kolejarz 24 Katowice - Andaluzja Brzozowice-Kamień 0:0, Górnik Jaworzno - Czarni Sosnowiec 0:0, MKS Siemianowice Śl. - Unia Ząbkowice 3:2 (1:0): Kawaler, Gluzek, Lichacz - Skowron, Sawicki; AKS Niwka - Górnik Piaski 3:1 (2:0): M. Korepta, Nowak, Kozibąk - Paul; Pogoń Imielin - Błękitni Sarnów 0:2 (0:0): Ochenduszko, Pańczak; Wyzwolenie Chorzów - Górnik 09 Mysłowice 1:1 (1:1): Świętek - Strzempa; Unia Strzemieszyce - Podlesianka Katowice 2:2 (1:1): Topolski, Kowalczyk - Buksiński, Renner; Ciężkowianka Jaworzno - Orkan Dąbrówka Wielka 1:2 (0:0): Wrona - Florek, Ćwieląg.

1. Górnik 09 M.153935:3
2. Wyzwolenie153931:5
3. Podlesianka153135:16
4. Ciężkowianka152533:22
5. Dąbrówka W.152520:21
6. Niwka152237:19
7. Ząbkowice152121:15
8. Siemianowice Śl.152126:21
9. Czarni152113:14
10. Górnik Jaw.152014:12
11. Strzemieszyce151821:28
12. Andaluzja151714:23
13. Górnik Piaski151720:30
14. Imielin151011:34
15. Kolejarz15914:29
16. Sarnów1548:61
KATOWICE III

Jedność Jejkowice - Płomień Ochojec 1:1 (1:0): Gańczorz - D. Bernacki; Górnik Pszów - Górnik Radlin 1:1 (1:0): Kwiatoń - Śliwa; Naprzód Syrynia - Rymer Rybnik 5:1 (2:0): Krótki 3, Glenc, Kowalski - Piełka; Gwiazda Skrzyszów - LKS Chałupki 0:3 (0:1): Kusztal, A. Sobala, Janczar; Płomień Połomia - Czarni Gorzyce 1:0 (0:0): Wroński, Silesia Lubomia - Naprzód Czyżowice 0:0, LKS Tworków - Naprzód Zawada 3:1 (0:0): Hajowski, Popławski, Halfar - Seemann; Baterex Nędza - LKS Krzyżanowice 2:4 (2:3): Norek, Sz. Cichecki - Kolorz, Dudacy, Lemiesz, Janowicz.

1. Syrynia153333:10
2. Pszów153234:15
3. Rymer153235:18
4. Krzyżanowice152934:22
5. Ochojec152525:18
6. Chałupki 152427:20
7. Zawada152127:25
8. Czyżowice151920:25
9. Radlin151921:27
10. Nędza151928:35
11. Gorzyce151822:21
12. Jejkowice151817:25
13. Skrzyszów 151721:25
14. Tworków151417:30
15. Lubomia151019:29
16. Połomia1578:43
KATOWICE IV

Carbo Gliwice - LKS 35 Gierałtowice 3:0 (2:0): Hajduk, Wysogląd, Pietrek; MOSiR Sparta Zabrze - Tempo Paniówki 5:1 (3:0): Socha 2, Cudok 2, Lipka - Domagała (samobójcza); Concordia Knurów - Orzeł Miedary 0:0, Orzeł Nakło Śl. - Gazobudowa Zabrze 2:2 (1:0): Osadnik, Grabowski - Ptak, Grzegorzyca; Odra Miasteczko Śl. - Gwarek Tarnowskie Góry 2:5 (0:2): Łapok, Kaczmarczyk - Glombik 3, Stolecki, Kozub; Piast II Gliwice - Przyszłość Ciochowice 2:1 (0:1): Jakubanes, Zachariasz - Mucha; Jedność 32 Przyszowice - KS Strzybnica 6:3 (3:1): Piecuch 3, Róg, Swoboda, Walus - Burda, Balicki, Paździor. Gwarek Zabrze pauzował.

1. MOSiR Sparta143336:15
2. Gwarek Zabrze143135:9
3. Concordia142922:4
4. Piast II142827:16
5. Ciochowice142627:12
6. Gazobudowa 142521:15
7. Miedary 142336:20
8. Przyszowice142324:21
9. Nakło Śl.142224:21
10. Paniówki141625:27
11. Strzybnica141523:31
12. Gwarek T. G.141422:27
13. Carbo141111:29
14. Gierałtowice1433:38
15. Miasteczko Śl.1416:57
BIELSKO-BIAŁA

Kuźnia Ustroń - MRKS Czechowice-Dziedzice 2:4 (0:2): Jaworski 2 - Toborek 2, D. Pokusa, Śmigielski; Mieszko Piast Cieszyn - Zapora Porąbka 2:1 (2:0): Szyper, Padło - Janosz; Sokół Zabrzeg - Drzewiarz Jasienica 3:3 (1:2): T. Pokusa, Distel, Paluch - Rak 2, A. Szwarc; LKS Bestwina - Czarni-Góral Żywiec 1:1 (0:1): Pilarz - Sołtysek; Pasjonat Dankowice - Rekord Bielsko-Biała 3:0 (2:0): Adamowicz, Lisewski, Piesiur; Spójnia Landek - Cukrownik Chybie 1:0 (0:0): Sobejko; Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Morcinek Kaczyce 2:2 (0:2): Koman, Żemła - Gredka 2; LKS Radziechowy - Podhalanka Milówka 3:0 (0:0): Dziedzic, Blachura, Domżał.

1. Czechowice-Dz.143436:16
2. Rekord142837:15
3. Porąbka142732:15
4. Dankowice142621:11
5. Zabrzeg142441:24
6. Czarni-Góral132330:14
7. Podbeskidzie II142030:19
8. Mieszko Piast132016:18
9. Jasienica142020:25
10. Landek141921:21
11. Ustroń141922:23
12. Chybie141722:26
13. Bestwina141314:31
14. Kaczyce141217:27
15. Milówka14411:49
16. Radziechowy14317:53