Kolejne punkty Stali

Trzecioligowi piłkarze rzeszowskiej Stali Watkem odnieśli kolejne zwycięstwo. Tym razem na wyjeździe pokonali Orlęta Radzyń Podlaski 1:0.

Rzeszowianie rozpoczęli mecz ze sporym animuszem. Swoich szans na zdobycie bramki szukali Szymański i Jędryas, ale ich strzały albo były niecelne, albo bronił je bramkarz miejscowych, którzy najgroźniejsze okazje mieli tuż po przerwie.

Jedyna bramka meczu padła na dziewięć minut przed zakończeniem spotkania. Krzysztof Szymański wykorzystał dośrodkowanie z lewej strony i strzałem głową dał trzy punkty rzeszowianom.

Bramka: Szymański (81.)

Orlęta: Stężała - Kaczorowski, Korneluk, Prokopów, Ptaszyński, Chyła, Pliszka (79. Szewc), Borysiuk, Piotrowicz, Pacholarz (73. Skorupski), Panek

Stal: Petrykowski Ż - Duda, Chukwuemeka, Hus, Pęgiel (83. Wójcik), Reiman, Niemczyk (73. Majda), Jędryas (66. Kloc), Nizioł, Lee Quaye Ż (90. Wolański), Szymański

Pozostałe wyniki 16. kolejki:

Łada Biłgoraj - Wisłoka Dębica 1:1, Górnik Łęczna - Górnik Wieliczka 2:0, Wierna Małogoszcz - Sandecja Nowy Sącz 0:0, Avia Świdnik - Hetman Zamość 0:2, Hutnik Kraków - Kolejarz Stróże 2:1, Przebój Wolbrom - Okocimski Brzesko 4:0, Naprzód Jędrzejów - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 4:1. Pauzowała Resovia.