Sportowy weekend



PIŁKA RĘCZNA

I liga

AZS Politechnika Radomska - MTS Chrzanów, hala Politechniki przy u. Chrobrego 29 w Radomiu, sobota, godz. 18.30.



SIATKÓWKA

II liga mężczyzn

KS Jadar Radom - MCKiS Jaworzno, hala MOSiR przy ul. Narutowicza 9 w Radomiu, sobota, godz. 17, Armat Kozienice - WTS Rosa-Invest Warka, hali przy ul. Głowaczowskiej 33 w Kozienicach, sobota, godz. 17.



II liga kobiet

AZS Politechnika Radomska - ŁKS Łódź, hala Politechniki przy ul. Chrobrego 29 w Radomiu, sobota, godz. 15.30.



KOSZYKÓWKA

II liga mężczyzn

AZS Politechnika Radomska - AZS AWF Katowice, hala Politechniki przy ul. Chrobrego 29 w Radomiu, niedziela, godz. 17.



PIŁKA NOŻNA

III liga

Radomiak Radom - Concordia Piotrków Trybunalski, stadion przy ul. Struga 63 w Radomiu, niedziela, godz. 13.



IV liga

Wulkan Zakrzew - Korona Góra Kalwaria, boisko w Taczowie, niedziela, godz. 13.



V liga

Sokół Przytyk - Victoria Głosków, niedziela, godz. 14, Zwolenianka Zwoleń - Tur Jaktorów, sobota, godz. 13.



Liga okręgowa

Legion Głowaczów - Zodiak Sucha (mecz w Suchej), niedziela, godz. 13.30, KS Warka - Oronka Orońsko, niedziela, godz. 13, Sadownik Błędów - Plon Garbatka, niedziela, godz. 14, Oskar Przysucha - Proch Pionki, sobota, godz. 14, Mazowsze II Grójec - Powiślanka Lipsko, niedziela, godz. 13, Iłżanka Kazanów - Mogielanka Mogielnica, niedziela, godz. 13, Polonia Iłża - Gryfia Mirów, sobota, godz. 13, Skaryszewianka Skaryszew - KS Magnuszew, sobota, godz. 14.



SPORTY MOTOROWE

Na jubileusz RTM

Radomskie Towarzystwo Motocyklowe w Radomiu zaprasza na pierwsze od ponad 50 lat zawody motocrossowe. Będą to zawody o Puchar Prezydenta Miasta Radomia i zostaną rozegrane z okazji otwarcia toru motocrossowego "Radom" przy ul. Wapiennej oraz 15-lecia istnienia Radomskiego Towarzystwa Motocyklowego. Program zawodów: niedziela, godz. 9 - treningi dowolne, godz. 10.30 - treningi obowiązkowe, godz. 12.15 - odprawa zawodników i uroczyste otwarcie zawodów, godz. 12.30 - start do pierwszego biegu, godz. 14.15 - start do drugiego biegu, godz. 16.15 - ogłoszenie wyników i wręczanie nagród, godz. 16.30 - koncert zespołu Renesans.