Torunianie specjalizują się w futsalowych niespodziankach

Piłkarze Marwitu i Tacho pokonali wyżej notowanych rywali. O zwycięstwie tych pierwszych w Praszce przesądził hat-trick Rafała Chinca.

Futsal

Marwit w meczu przeciwko MKS nie był faworytem. Do przerwy gospodarze prowadzili 2:1 i wydawało się, że odniosą kolejne zwycięstwo. jednak podopieczni Grzegorza Filipowicza po przerwie zagrali zdecydowanie lepiej. Gole Chinca pozwoliły "pomarańczowym" na doprowadzenie do remisu a następnie do wyjścia na prowadzenie. Znakomicie spisywał się w bramce Leszek Zalewski, który w drugiej połowie ani razu nie dał się pokonać i to Marwit wywalczył komplet punktów.

Wynik meczu

Tacho - Red Devils LaBamba 3:2 (1:1)

Bramki: 0:1 Każmierczak (6.), 1:1 Ferenc (19.), 1:2 Skiba (28.), 2:2 Serafin (30.), 3:2 Suchocki (32.)

Tacho: Krzywania (Świetlik) - Łoś, Wanat, Serafin, Bartczak, Suchocki, Mikołajewicz, Rutkowski, Strzykowski, Ferenc, Krusiński

MKS Praszka - Marwit Zła Wieś Wielka 2:4 (2:1)

Bramki dla Marwitu: Rafał Chinc 3, Bartosz Jagielski

Zalewski (Dudojć) - Gil, Białek, Gadomski, Jagielski, Szczepaniak, Chinc, Konczalski, Sobański, Olszewski, Nowak