Co, gdzie, kiedy

Kalendarz imprez sportowych
SIATKÓWKA

II liga kobiet: TKS Tomasovia - Siarka Tarnobrzeg, niedziela, godz. 12, hala OSiR Tomasovia przy al. Sportowej w Tomaszowie Lubelskim.

III liga mężczyzn seria A: AZS AWF Biała Podl. - Stal Kraśnik, sobota, godz. 17, hala ZWWF przy ul. Akademickiej w Białej Podlaskiej; AZS Politechnika Lub. - LKS Cisy Nałęczów, sobota, godz.18, hala Politechniki Lub. przy ul. Nadbystrzyckiej w Lublinie; KS Zakład Karny Biała Podl. - ZKS Cukrownik Lublin, sobota, godz. 13, sala Gim. i SP 5 przy ul. Sidorskiej 30 w Białej Podlaskiej; Autokompleks TKKF Puławy - ULKS Wolanka, sobota, godz. 18, hala MOSiR przy

ul. Partyzantów w Puławach; UKS Tempo Chełm - ASPS Avia II Świdnik, sobota, godz.19, hala MOSiR przy ul. Granicznej w Chełmie.

KOSZYKÓWKA

Liga seniorów - niedziela: Arka Ryki - Start Lublin, niedziela, godz. 16, sala ZSO 2 przy ul. Wilków AK w Rykach; AZS AWF Biała Podlaska - AZS AR Lublin, godz. 15, hala ZWWF przy ul. Akademickiej w Białej Podlaskiej.

PIŁKA NOŻNA

III liga: Hetman Zamość - Wierna Małogoszcz, niedziela, godz. 13, stadion OSiR przy ul. Królowej Jadwigi w Zamościu.

IV liga - sobota: Sparta Rejowiec Fabryczny - Lublinianka 14; Podlasie Biała Podlaska - Orlęta Łuków 13; Górnik II Łęczna - BKS Unia Bełżyce 11; niedziela: Huragan Międzyrzec Podlaski - Spartakus Szarowola 13; Tomasovia - Start Krasnystaw 14; Stal Poniatowa - Chełmianka 14; Janowianka Janów Lubelski - Wisła Puławy 14; Stal Kraśnik - Lewart Lubartów 14.

Lubelska klasa okręgowa - sobota: Orły Kazimierz Dolny - MKS Ryki 13; Koziołek Lublin - Cisy Nałęczów 14; niedziela: Czarni Dęblin - BKS Lublin 13; Tajfun Ostrów Lubelski - POM Iskra Piotrowice 13; LKS Gościeradów - Sygnał Lublin 12; Hetman Gołąb - Polesie Kock 12; Opolanin Opole Lubelskie - LZS Wierzchowiska 14; Piaskovia Piaski - Orion Niedrzwica Duża 13.

Bialskopodlaska klasa okręgowa - wszystkie mecze w niedzielę o godz. 13: Orkan Wojcieszków - Janovia Janów Podlaski; Granica Terespol - Unia Krzywda; Dwernicki Stoczek Łukowski - Dąb Dębowa Kłoda; Sokół Adamów - Lutnia Piszczac; Niwa Łomazy - Grom Kąkolewnica; Victoria Parczew - Dobryń; ŁKS Łazy - Unia Żabików.

Chełmska klasa okręgowa - niedziela: Spółdzielca Siedliszcze - Vitrum Wola Uhruska 14; Unia Białopole - Kłos Chełm 13; Ogniwo Wierzbica - Frassati Fajsławice 13; Agros Suchawa - Sawena Sawin 13; Brat Cukrownik Siennica Nadolna - Vojsłavia Wojsławice 13; Pławanice Kamień - Hetman Żółkiewka 14; Ruch Izbica - Włodawianka Włodawa 13.

Zamojska klasa okręgowa - sobota: Kryształ Wrbkowice - Ostoja Skierbieszów 14; Roztocze Szczebrzeszyn - Nord 98 Wysokie 14; niedziela: Omega Stary Zamość - Hetman II Zamość 14; Zartmet Oleander Sól - Korona Łaszczów 14; Olimpiakos Tarnogród - Unia Hrubieszów 13; Victoria Łukowa Chmielek - Płomień Spartan Nieledew 14; Granica Lubycza

Królewska - Sparta Wożuczyn 14; Huczwa Tyszowce - Orzeł Tereszpol 14.

SZACHY

III turniej z cyklu otwartych mistrzostw miasta Lublina, niedziela, godz. 10 (zapisy od 9), pawilon MKS Start przy al. Piłsudskiego w Lublinie.

TENIS STOŁOWY

Drużynowe mistrzostwa województwa Uczniowskich Klubów Sportowych, (drużyny 2 osobowe), sobota, godz. 9, sala Publicznego Gimnazjum w Stróży k. Kraśnika.

VII turniej Grand Prix LZS 2007, sobota, godz. 9.30, sala ZS w Kamionce.

Integracyjny turniej niepełnosprawnych, sobota, godz. 10, sala MKS Start przy ul. Piłsudskiego w Lublinie.

II liga mężczyzn: wszystkie mecze w niedzielę o godz. 11: Stok Zakrzówek - KTS Bielsk Podlaski; Jawor Janów Lubelski - Ogniwo Chełm; Felix Rososz - Dojlidy III Białystok.

REKREACJA

Ścieżki biegowe Nike, piątek, godz. 18 w Parku Ludowym w Lublinie (zbiórka chętnych obok tablicy informacyjnej na przeciwko stacji benzynowej).