Sportowy weekend

SIATKÓWKA

Polska Liga Siatkówki

Jadar Sport Radom - J.W. Construction AZS Politechnika Warszawska, hala MOSiR przy ul. Narutowicza 9 w Radomiu, piątek, godz. 18.30.



II liga

WTS Rosa-Invest Warka - AZS UWM II Olsztyn, hala OKSiW przy ul. Warszawskiej 45 w Warce, sobota, godz. 18.



Farmaceuci pod siatką

II Otwarte Mistrzostwa Polski Farmaceutów, hala MOSiR przy ul. Narutowicza 9 w Radomiu, sobota, niedziela, godz. 8. Do rywalizacji przystąpi osiem zespołów z całej Polski: Jelfa SA, Aptekarz Rzeszów, Tena Team, Hurtap SA, O. Izba Lekarska Warszawa, O. Izba Lekarska Łódź, Medpharm Białystok, Medicus Bielsko-Biała.



KOSZYKÓWKA

II liga

Rosasport Radom - Tempcold Warszawa, hala Zespołu Szkół Ekonomicznych przy ul. Wernera 22 w Radomiu, niedziela, godz. 17.



PIŁKA NOŻNA

IV liga

Szydłowianka Szydłowiec - Legionovia Legionowo, stadion przy ul. Targowej 1 w Szydłowcu, niedziela, godz. 14.



V liga

Pilica Białobrzegi - Zwolenianka Zwoleń, niedziela, godz. 14, Broń Radom - Sokół Przytyk, niedziela, godz. 12.



Liga okręgowa

Skaryszewianka Skaryszew - Legion Głowaczów, sobota, godz. 13, KS Magnuszew - Polonia Iłża, niedziela, godz. 14, Gryfia Mirów - Iłżanka Kazanów, niedziela, godz. 13, Mogielanka Mogielnica - Mazowsze II Grójec, sobota, godz. 14, Powiślanka Lipsko - Oskar Przysucha, niedziela, godz. 13, Proch Pionki - Sadownik Błędów, niedziela, godz. 14, Plon Garbatka - KS Warka, niedziela, godz. 14, Oronka Orońsko - Zodiak Sucha, niedziela, godz. 14.



KOLARSTWO PRZEŁAJOWE

Wojskowi w Kozienicach

XX Wojskowe Mistrzostwa Świata w Kolarstwie Przełajowym, stadion przy ul. Sportowej 1 w Kozienicach, sobota, godz. 9 - uroczysta ceremonia otwarcia, godz. 9.50 - Koncert Orkiestry Reprezentacyjnej Sił Powietrznych RP, godz. 11-13.30 - zawody o Puchar Polski w Kolarstwie Przełajowym, godz. 14-15 - wyścig o Wojskowe Mistrzostwo Świata w Kolarstwie Przełajowym, godz. 15-15.30 - ceremonia nagradzania zwycięzców wyścigu, godz. 17-17.40 - ceremonia zakończenia mistrzostw (Hala Sportowa w Kozienicach, ul. Głowaczowska 33), godz. 17.45-18.30 - występ Zespołu Reprezentacyjnego Wojska Polskiego.