Jesienny puchar Omegi dobiegł końca

Zakończył się piłkarski turniej Grand Prix pod nazwą ?Jesienny Puchar Omegi?. W klasyfikacji generalnej zwyciężył zespół z Kunickiego.

W ostatnim - piątym turnieju wystartowało sześć drużyn, które w eliminacjach grały systemem "każdy z każdym". Organizatorzy rozstawili drużyny Kunickiego i LSM. Już po eliminacjach stało się jasne, że cały jesienny turniej wygra zespół Kunickiego. Natomiast nie powiodło się drużynie z LSM, która przegrała ze Śródmieściem i walczyła o trzecią pozycję. Niestety nie udało jej się stanąć na podium, bo przegrała 0:2 z Dziesiątą.

Za najlepszego zawodnika V turnieju uznano Bartłomieja Skubisa (Śródmieście), bramkarza Partyka Kłosowicza (Bronowice), a królem strzelców został Kamil Bombolewski (Kunickiego) - sześć bramek. Natomiast najlepszymi uczestnikami całego cyklu Grand Prix rozgrywanego z okazji 25-lecia istnienia TKKF Omega zostali Skubis i bramkarz LSM Arkadiusz Rzedzicki.

Wszyscy zawodnicy, którzy zagrali w co najmniej czterech turniejach, otrzymali nagrody indywidualne, natomiast drużyny nagrodzono pucharami i dyplomami. Organizatorzy dziękują też za wsparcie Urzędowi Miasta Lublin, pani dyrektor SP 30 Elżbiecie Satowskiej oraz panom Markowi Wójcikowi i Markowi Kosiewskiemu.

Jeśli będzie ładna pogoda, to TKKF Omega zaprasza już 28 października na kolejny turniej.

Wyniki V turnieju: 1. Kunickiego - 20 pkt., 2. Śródmieście - 15, 3. Dziesiąta - 10, 4. LSM - 5, 5. Bronowice - 4, 6. Kośminek/Dziesiąta - 3; klasyfikacja generalna: 1. Kunickiego - 75, 2. LSM - 50, 3. Śródmieście - 49, 4. Bronowice - 41, 5. Kośminek/Dziesiąta - 21, 6. Vrotcovia, 7. Omega - 19, 8. Dziesiąta - 10.