Od IV ligi do Klasy B

IV liga

Wyniki 14. kolejki: MKS Mława - Szydłowianka Szydłowiec 1:1, Legionovia Legionowo - Korona Ostrołęka 1:0, Tęcza 34 Płońsk - Start Otwock 0:0, Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Piast Piastów 2:1, Polonia II Warszawa - GLKS Nadarzyn 1:0, RKS Ursus Warszawa - Hutnik Warszawa 1:2, Mazur Karczew - Korona Góra Kalwaria 3:1, Narew Ostrołęka - Mazowsze Płock 4:1, Wulkan Zakrzew - Okęcie Warszawa 1:0.

1. Mazur143027-8
2. Start143018-9
3. GLKS142922-7
4. Mazowsze142819-10
5. Narew142621-8
6. Pogoń142222-21
7. Korona142124-20
8. Legionovia142112-12
9. Wulkan141916-20
10.MKS141919-21
11.Piast141722-18
12.Szydłowianka141511-16
13.Polonia II141521-17
14.Ursus141413-29
15.Korona141413-22
16.Okęcie141212-24
17.Hutnik141118-29
18.Tęcza 341438-27
V liga

Wyniki 12. kolejki: Błękitni Gąbin - Podlasie Sokołów Podlaski 0:0, Żbik Nasielsk - Huragan Wołomin 4:1, MKS Ciechanów - Wkra Żuromin 0:2, Mazur Radzymin - Kryształ Glinojeck 0:1, Naprzód Zielonki - Victoria Sulejówek 4:0, Pogoń Siedlce - Amator Maszewo 3:1, Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Skra Drobin 3:0, Kasztelan Sierpc - Marcovia 2000 Marki 6:1.

1. Naprzód122530-13
2. Kryształ122424-10
3. Pogoń122422-14
4. Kasztelan122321-10
5. Podlasie122327-16
6. Huragan122225-14
7. Mazur121923-18
8. Żbik121822-16
9. MKS121615-19
10.Victoria121525-26
11.Błękitni121117-22
12.Marcovia 2000121114-23
13.Skra12914-33
14.Wkra12812-22
15.Amator12817-34
16.Ostrovia12511-29
Liga okręgowa

Wyniki 11. kolejki: Limit Rybno - Mazur Gostynin 3:1, Stegny Wyszogród - Zryw Bielsk 1:6, Start Proboszczewice - Polonia Radzanowo 3:2, Kormoran Łąck - Skrwa Łukomie 3:1, Świt Staroźreby - Błękitni Gójsk 2:3, Wicher Cieszewo - Bzura Chodaków 3:0, Wisła Duninów - Stoczniowiec Płock 2:5, Orkan Sochaczew - Orzeł Goleszyn 1:1.

1. Błękitni112834-14
2. Kormoran112431-13
3. Orkan112130-11
4. Skrwa112126-17
5. Wisła111928-24
6. Start111828-16
7. Polonia111628-23
8. Wicher111421-19
9. Stoczniowiec111315-29
10.Mazur111315-17
11.Zryw111325-30
12.Bzura111315-20
13.Stegny111312-26
14.Świt11913-26
15.Limit11812-29
16.Orzeł11815-34
Klasa A

Wyniki 9. kolejki: Delta Miszewko Strzałkowskie - Pogoń Słupia 1:2, Unia Iłów - Huragan Bodzanów 3:3, Amator II Maszewo - Lwówianka Lwówek 2:0, Skrwa Brudzeń - Wisła Główina-Sobowo 0:0, Sparta Mochowo - Victoria Wykowo 6:1, Skra II Drobin - Zorza Szczawin Kościelny 1:2, Czarni Rempin - Orkan Lelice 3:3.

1. Wisła91930-8
2. Zorza91924-26
3. Huragan91821-14
4. Unia91731-19
5. Pogoń91618-23
6. Skrwa91521-9
7. Amator II91118-23
8. Delta9119-10
9. Skra II91120-18
10.Lwówianka91111-12
11.Czarni9922-23
12.Victoria9919-29
13.Sparta9715-28
14.Orkan9221-38
Klasa B

Wyniki 10. kolejki: Unia Czermno - Wisła Kępa Polska 0:3, Bobry Cierszewo - Relax Miszewo Mur. 2:3, Kasztelan Białe Błoto - Białkowo 2:3.

1. Relax92024-13
2. Kasztelan91732-10
3. Bobry91522-12
4. Białkowo91520-12
5. Wisła81021-24
6. Unia849-26
7. Victoria806-43