Van der Sar nie przedłuży kontraktu z MU?

Holenderski bramkarz Manchesteru United Edwin van der Sar waha się przed złożeniem podpisu na nowym kontrakcie proponowanym przez klub. W sobotę Holender stanie między słupkami MU w wyjazdowym meczu z Aston Villą
Trener MU Alex Ferguson, który uważa Holendra za jedno ze swoich najlepszych w karierze "trafień" transferowych, chce przedłużyć kontrakt z 36-letnim bramkarzem do lata 2009 roku. Van der Sar nie jest jednak pewien, czy chciałby grać aż tak długo.

- O tym, czy podpiszę nowy kontrakt, zdecyduję w grudniu, tak jak w zeszłym roku. W tej chwili muszę odbudować formę do stanu sprzed kontuzji - stwierdził Holender, który wraca do bramki po odniesionej pod koniec września kontuzji palca u nogi. W czasie nieobecności van der Sara zastępował z powodzeniem polski bramkarz Tomasz Kuszczak, nie puszczając ani jednej bramki.

Holender marzy o przedłużeniu serii sześciu zwycięstw z rzędu Manchesteru bez straty gola. Jest pewien swego - zanotował serię dziewięciu meczów bez puszczenia bramki podczas gry w Ajaksie Amsterdam.