Wyniki niższych lig

Piłka nożna

Młoda Ekstraklasa

Górnik Zabrze - ŁKS 3:2 (2:1) Gole: Gancarczyk (14.), Maciejewski (34.), Rucki (90.) - Kujawa (7., 66.)

ŁKS: Pająk - Dopierała (71. Pogorzałek), Rączka, Gieraga, Mordzakowski - Szałas (46. Nazad), Konopelsky (46. Rudziński), Jarmuda, Potocki (28. Maliszewski) - Kujawa, Rubinkowski (46. Świątek, 79. Kuklis). GKS Bełchatów - Ruch Chorzów 3:2 (0:1)

Gole: Poźniak (47.), Marciniak (75.), Adamiec (89.) - Barbosa (26., 48.) GKS: Kozik - Czubała (46. Herrera), Słomian, Magdoń (74. Sanchez), Jacak - Tosik, Poźniak (60. Korenik), Cetnarski (46. Marciniak), Michalak (46. Chwastek) - Adamiec, Stefanowicz (80. Bocian).

V liga

Łódź.

Orzeł Łódź - Malina Piątek 2:0, Start Łódź - MKS II Kutno 3:2, LKS Rosanów - Polonia Andrzejów 1:1, PTC Pabianice - Ner Poddębice 0:0, LKS Różyca - TUR Ozorków 1:3, MKS 2000 Tuszyn - Zawisza Rzgów 0:5, Włókniarz Pabianice - Start Brzeziny 1:3, Widzew II - Kolejarz Łódź 2:1, Sokół II Aleksandrów - Włókniarz II Konstantynów 4:1. W tabeli prowadzi Zawisza Rzgów 34 pkt.

Piotrków

Opoczno Gorzałków - LKS Żarnów 1:1, Zjednoczeni Bełchatów - LKS Wola Krzysztoporska 4:1, Omega II Kleszczów - Świt Kamieńsk 1:2, KS Paradyż - Lechia Tomaszów Mazowiecki 7:2, Astoria Szczerców - Włókniarz Moszczenica 2:3, Ceramika Opoczno - GUKS Gorzkowice 1:0, Polonia Gorzędów - Skalnik Sulejów 0:1, LKS Mierzyn - Błysk Aleksandrów 6:1. W tabeli prowadzi KS Paradyż 31 pkt.

Sieradz

Jutrzenka Warta - Czarni Rząśnia 1:4, Mabudo Suchoczasy - KS Kraszkowice 2:0, Orkan Buczek - Gal Gaz Galewice 0:2, Korab Łask - Zawisza Pajęczno 0:2, Victoria Skomlin - LGKS Charłupia Mała 2:1, LKS Kobierzycko - WKS Wieluń 2:0, MLKS Konopnica - LKS Kwiatkowice 1;3, Warta Osjaków - Warta Działoszyn 4:6. W tabeli prowadzi Gal Gaz Galewice 30 pkt.

Skierniewice

Widok Skierniewice - Jutrzenka Drzewce 1:0, Astra Zduny - Orzeł Nieborów 6:5, GKS Głuchów - Pogoń Bełchów 1:2, Kopernik Kiernozia - Macovia Maków 1:1, Witonia Osiek - Olimpia Chąśno 1:4, Pelikan II Łowicz - Laktoza Łyszkowice 2:1. W tabeli prowadzi Pelikan II Łowicz 33 pkt.

Juniorzy

SMS Łódź - Pelikan Łowicz 6:0, WKS Wieluń - Piotrcovia 6:4, ŁKS - Orzeł Łódź 3:1, Widok Skierniewice - Ceramika Opoczno 0:2, Lechia Tomaszów - Mechanik Radomsko 1:7, GKS Bełchatów - Pogoń Ekolog Zduńska Wola 5:0, Widzew - MKS Kutno 3:1. W tabeli prowadzi Ceramika Opoczno 30 pkt.

Juniorzy młodsi

Ceramika Opoczno - Mechanik Radomsko 2;4, SMS Łódź - Mazovia Rawa Mazowiecka 8:0, ŁKS - Włókniarz Konstantynów 0:0, Unia Skierniewice - Mabudo Ferax Zduńska Wola 4:2, WKS Wieluń - Lechia Tomaszów 2:4, Widzew - Warta Sieradz 8:0. W tabeli prowadzi SMS Łódź 27 pkt.

Łódzka Liga Oldbojów: PTC Pabianice - Energetyk Łódź 0:1, Włókniarz Aleksandrów - ŁKS 1:2, Łodzianka - Ner Poddębice 2:1, Energetyk Łódź - Jagiellonia Tuszyn 0:0, Unia Skierniewice - Włókniarz Zgierz 0:7, Zawisza Rzgów - Oldboy Parzęczew 1:2. W tabeli prowadzi Włókniarz Zgierz 26 pkt., przed Oldboyem Parzęczew - 24.

Koszykówka

I liga kobiet

Widzew - Mag Rys Zgierz 114:52 (31:10, 25:16. 36:14, 22:12)

Widzew: Pawlak 25, Hylewska 18, Marcjanek 14, Przybysz 12, Okulska 11, Estkowska 8, Trojanowska 6,

Sobczyńska 6, Wielec 6, Świderek 4, Rychter 2, Wintrowicz 2.

Mag Rys: Mielczarska 20, Kubiak 14, Leszczyńska 6, Wymysłowska 5, Bołdowska 4, Gwiaździńska 2, Posmyk 1 oraz Polit.

II liga mężczyzn

ŁKS - Norgips Piaseczno 74:72 (19:21, 25:19, 9:20, 21:12)

ŁKS: Bąk 20, Nogalski 16, Morawiec 10, Kromer 7, Klocek 5, Rajkowski 5, Trepka 5, Kenig 4, Wojdera 2.

Pozostałe wyniki: ŻTS Nowy Dwór Gdański - OSSM Warszawa 71: 65, OSSM Sopot - Rosa Sport Radom 70:69, Instal Białystok - legia Warszawa 61:64, Astoria Bydgoszcz - Siden Toruń 76:70, Tempcold Warszawa - Bonduelle Gniewkowo 67:74, Tur Bielsk Podlaski - AZS Kutno 83:66, OSSM Warszawa - Legia 82:77. W tabeli prowadzi Bonduelle, przed ŁKS po 10 pkt.

Siatkówka

I liga kobiet

SMS Sosnowiec - Skra Bełchatów 1:3 (26, -22, -26, -22). W tabeli po czterech kolejkach prowadzą Budowlani Toruń (12 punktów), Skra jest trzecia (8).

I liga mężczyzn

Skra II Bełchatów - SMS Spała 3:0 (18, 18, 19). W tabeli po czterech kolejkach prowadzi AZS Nysa (10), Skra II jest piąta (7).

II liga kobiet

Grupa 3: Budowlani Łódź - AZS Białystok 3:0 (21, 16, 12), ŁKS - Nike Ostrołęka 2:3 (11, -18, -20, 12, -5), Politechnika Radom - Jedynka Aleksandrów 3:1 (19, 15, -17, 15); grupa 1: Zawisza Sulechów - Start Łódź 3:1 (-18, 11, 22, 15).

II liga mężczyzn

Rafako Racibórz - SMS Łódź 3:1 (15, 17, -23, 10), Rosiek Syców - Bzura Ozorków 3:2 (21, 24, -21, -21, 12), Czarni Rząśnia - Siatkarz Wieluń 3:0 (15, 21, 22), Warta Działoszyn pauzowała. W tabeli po czterech kolejkach prowadzą Czarni (11).