Co, gdzie, kiedy

Kalendarz imprez sportowych.
PIŁKA RĘCZNA

Ekstraklasa mężczyzn: Azoty Puławy - AZS AWFiS Gdańsk, sobota, godz. 18, hala MOSiR przy al. Partyzantów w Puławach.

SIATKÓWKA

I liga mężczyzn: Avia Świdnik - KS Inotel Poznań, sobota, godz. 17, hala PZL przy ul. Fabrycznej w Świdniku.

III liga mężczyzn seria A - sobota: ZKS Cukrownik Lublin - AZS-AWF Biała Podl., godz., 18, hala Cukrowni przy ul. Krochmalnej; Stal Kraśnik - Tempo Chełm, godz. 18, hala ZS przy Słowackiego; Avia II Świdnik - Autokompleks Puławy, godz. 19, hala przy ul. Fabrycznej; ULKS Wolanka - LKS

Cisy Nałęczów, godz. 18, hala w Woli Osowińskiej; niedziela: AZS-AWF Biała Podl. - KS Zakład Karny Biała Podl., godz. 14, hala AWF przy ul. Akademickiej; seria B - sobota: ULKS Zryw Ulhówek - Polesie Kock, godz. 16, hala Gimnazjum w Ulhówku; Dwernicki Stoczek Łukowski - Perła

Telatyn, godz. 17, hala w Stoczku przy ul. Wielgoska; UKS III LO Zamość - UKS Orlik Parczew, godz. 17, hala III LO przy ul. Kilińskiego; niedziela:

Granit Bychawa - UKS Serbinów Biała Podl., godz 16, hala ZS Ogólnokształcących przy ul. Piłsudskiego.

KOSZYKÓWKA

I liga mężczyzn: Start AZS Lublin - Tarnovia Tarnowio Podgórne, piątek, godz. 16.30, hala MOSiR przy al. Zygmuntowskich w Lublinie.

PIŁKA NOŻNA

III liga: Górnik Łęczna - Sandecja Nowy Sącz, sobota, godz. 15, stadion przy al. Jana Pawła II w Łęcznej; Łada Biłgoraj - Stal Rzeszów, sobota, godz. 14, stadion przy ul. Targowej w Biłgoraju; Orlęta Radzyń Podlaski - Okocimski KS Brzesko, sobota, godz. 14, stadion OSiR przy ul. Warszawskiej w Radzyniu.

IV liga - sobota: Lublinianka - Huragan Międzyrzec Podlaski 11; Wisła Puławy - Stal Poniatowa 14; Start Krasnystaw - Stal Kraśnik 14; Spartakus Szarowola - Górnik II Łęczna 15; niedziela: BKS Unia Bełżyce -Tomasovia 14; Chełmianka - Sparta Rejowiec Fabryczny 13; Orlęta Łuków - Janowianka Janów Lubelski 15; Lewart Lubartów - Podlasie Biała Podlaska 15.

Lubelska klasa okręgowa - sobota: BKS Lublin - Tajfun Ostrów Lubelski 12; Sygnał Lublin - Hetman Gołąb 11.30; MKS Ryki - LKS Gościeradów 14;

niedziela: Polesie Kock - Koziołek Lublin 13; POM Iskra Piotrowice - Orły Kazimierz Dolny 15; Cisy Nałęczów - Opolanin Opole Lubelskie15;

Orion Niedrzwica Duża - Czarni Dęblin 13; LZS Wierzchowiska - Piaskovia Piaski 14.

Bialskopodlaska klasa okręgowa - wszystkie mecze w niedzielę o godz. 13: Janovia Janów Podlaski - Granica Terespol; Orkan Wojcieszków - Sokół Adamów; Dąb Dębowa Kłoda - Lutnia Piszczac; Grom Kąkolewnica - Dwernicki Stoczek Łukowski; Unia Żabików - Niwa Łomazy; Dobryń - ŁKS Łazy; Unia Krzywda - Victoria Parczew.

Chełmska klasa okręgowa - sobota: Vitrum Wola Uhruska - Unia Białopole 15.30; niedziela: Frassati Fajsławice - Agros Suchawa 15; Kłos Chełm -

Ogniwo Wierzbica 13; Sawena Sawin - Brat Cukrownik Siennica Nadolna 14; Vojsłavia Wojsławice - Pławanice Kamień 13; Hetman Żółkiewka - Ruch

Izbica 13; Włodawianka Włodawa - Spółdzielca Siedliszcze 14.

Zamojska klasa okręgowa - sobota: Hetman II Zamość - Zartmet Oleander Sól 14; niedziela: Unia Hrubieszów - Roztocze Szczebrzeszyn 14; Płomień

Spartan Nieledew - Olimpiakos Tarnogród 14; Nord 98 Wysokie - Kryształ Werbkowice 14; Sparta Wożuczyn - Omega Stary Zamość 14; Orzeł Tereszpol - Granica Lubycza Królewska 14; Korona Łaszczów - Victoria Łukowa Chmielek 14; Ostoja Skierbieszów - Huczwa Tyszowce 13.

PIŁKA NOŻNA KOBIET

Ekstraliga: AZS PWSZ Biała Podlaska - AZS Wrocław, niedziela, godz. 14, stadion MKS Podlasie w Białej Podlaskiej.

I liga: Górnik Łęczna - Rolnik Biedrzychowice, niedziela, godz. 11, stadion przy al. Jana Pawła II w Łęcznej.

II liga lubelska: Tytan Wisznice - Dystans Chełm, sobota 13; Delfinek Łuków - Widok Lublin, sobota 14; Kinga Krasnystaw - Motor

Lublin, sobota 14; Dystans Niedźwiada - Hetman Zamość, sobota 12.

TENIS STOŁOWY

III memoriał Bogdana Dawidowicza w kategoriach do 13 lat, od 14 do 18, od 19 do 66 lat i powyżej 67 lat, sobota, godz. 9, hala MOSiR przy ul. Kazimierza Wielkiego w Lublinie.

SZACHY

Otwarty turniej dla dzieci i młodzieży, piątek, godz. 17; Otwarte mistrzostwa województwa w szachach szybkich (P-30) w kat. open i juniorów do 10, 12, 14, 16 i 18 lat, sobota, godz.10 (zapisy od 9) i niedziela, godz. 10. Obie imprezy w sali Startu przy al. Piłsudskiego w Lublinie.

PŁYWANIE

Liga wojewódzka dzieci i młodzików, niedziela, godz. 9, pływalnia OSiR przy ul. Fabrycznej w Świdniku.

REKREACJA

Ścieżki biegowe Nike, piątek, godz. 18 w Parku Ludowym w Lublinie (zbiórka chętnych obok tablicy informacyjnej na przeciwko stacji benzynowej).