Sportowy weekend

PIŁKA RĘCZNA

I liga

AZS Radom - AZS Biała Podlaska, hala Politechniki przy ul. Chrobrego 29 w Radomiu, sobota, godz. 18.30.



SIATKÓWKA

II liga mężczyzn

WTS Rosa-Invest Warka - Pronar Hajnówka, hala OKSiW przy ul. Warszawskiej 45 w Warce, sobota, godz. 18.



II liga kobiet

AZS Politechnika Radomska - Jedynka Aleksandrów Łódzki, hala Politechniki przy ul. Chrobrego 29 w Radomiu, sobota, godz. 15.30.



KOSZYKÓWKA

II liga mężczyzn

AZS Politechnika Radomska - Alba Chorzów, hala Politechniki przy ul. Chrobrego 29 w Radomiu, niedziela, godz. 17.



PIŁKA NOŻNA

III liga

Radomiak Radom - Orzeł Kolno, stadion przy ul. Struga 63 w Radomiu, sobota, godz. 14.30.



IV liga

Wulkan Zakrzew - Okęcie Warszawa, boisko w Taczowie, niedziela, godz. 12.



V liga

Sokół Przytyk - Tur Jaktorów, niedziela, godz. 15, Zwolenianka Zwoleń - Olimpia Warszawa, sobota, godz. 14.



Liga okręgowa

Legion Głowaczów - Oronka Orońsko, niedziela, godz. 11, Zodiak Sucha - Plon Garbatka, niedziela, godz. 15, KS Warka - Proch Pionki, niedziela, godz. 14, Sadownik Błędów - Powiślanka Lipsko, niedziela, godz. 14, Oskar Przysucha - Mogielanka Mogielnica, sobota, godz. 15, Mazowsze II Grójec - Gryfia Mirów, niedziela, godz. 12, Iłżanka Kazanów - KS Magnuszew, niedziela, godz. 13, Polonia Iłża - Skaryszewianka Skaryszew, sobota, godz. 13.



ZAPASY

Jubileusz na matach

XXXV Memoriał im. Władysława Miazia w zapasach w stylu klasycznym, hala MOSiR przy ul. Narutowicza 9, sobota, godz. 9.30-19 - walki eliminacyjne, godz. 16 - uroczyste otwarcie, niedziela, godz. 9.30 - finały.



LEKKOATLETYKA

Tradycyjne bieganie

XIV Uliczny Bieg Kazimierzowski, start, meta i biuro zawodów będą umiejscowione obok hali MOSiR przy ul. Narutowicza 9. Początek w sobotę o godz. 11. Zmagania będą toczyć się na dystansach 1000 i 2000 m w pięciu kategoriach wiekowych: dzieci (rocznik 1995 i młodsi), młodzicy (1993/94), juniorzy młodsi (1992/91), juniorzy (1989/90) oraz open (1988 i starsi).



TENIS STOŁOWY

Dla dzieci i młodzieży

Pierwszy z cyklu turniejów klasyfikacyjnych w kategorii juniorów, kadetów i młodzików organizowany przez

Radomski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego, sala PSP nr 17 przy ul. Wierzbickiej 89/93, piątek, godz. 14.



Dla amatorów

Turniej amatorów o puchar firmy Spedyko, sala PSP nr 17 przy ul. Wierzbickiej 89/93, niedziela, godz. 14 - zapisy, godz. 14.30 - początek rywalizacji.