Sport w skrócie

GIMNASTYKA

Zawodniczki MKS Kusy Szczecin udanie zaprezentowały się podczas "Turnieju Młodości" w II i III klasie Polskiego Związku Gimnastycznego, który odbył się w miniony weekend w Olsztynie. Agata Barska (kl. II) zwyciężyła w ćwiczeniach wolnych, a w wieloboju zajęła 6. miejsce. W zmaganiach klasy III szczecinianki zajęły wszystkie miejsca na podium. Pierwsza była Nikola Krężelok, druga Kinga Najmark, trzecia Dagmara Snopek. Nikola wygrała finał na równoważni i ćwiczenia wolne, a w skoku zajęła 2. miejsce.

FUTSAL

Zespół młodzieżowy Pogoni 04 Szczecin wygrał halowy turniej w niemieckim Schwedt. W imprezie wzięło udział 8 drużyn. W finale pokonali 6-2 Herthę Berlin.

WYŚCIGI HANDBIKE

Zbigniew Wandachowicz (Start Szczecin) zajął drugie miejsce, a Arkadiusz Skrzypiński (Vobis Start Szczecin) trzecie w maratonie w Poznaniu, w rywalizacji sportowców niepełnosprawnych na rowerach ręcznych.

PIŁKA NOŻNA

I liga kobiet: Zamłynie Radom - TKKF Gryf Szczecin 1:1 (1:0). Bramka dla Gryfa: Pałaszewska (55. - karny). Stilon Gorzów - Victoria Sianów - mecz dzisiaj. Szczecinianki zajmują 7. miejsce w tabeli (na 8 zespołów), Victoria jest 4. II liga kobiet: Gryf II Szczecin - Juvenia Stargard 0:2, Olimpia Szczecin - Stilon II Gorzów 2:0, Gimnazjum Banie - Gryf Słupsk 0:6. W tabeli prowadzi Stilon II, przed Olimpią i Gryfem Słupsk.