Od IV ligi do Klasy B

IV liga

Wyniki 12. kolejki: MKS Mława - Korona Ostrołęka 2:1, Szydłowianka Szydłowiec - Start Otwock 0:0, Legionovia Legionowo - Piast Piastów 0:3, Tęcza 34 Płońsk - GLKS Nadarzyn 1:2, Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Hutnik Warszawa 3:2, Polonia II Warszawa - Korona Góra Kalwaria 1:2, RKS Ursus Warszawa - Mazowsze Płock 0:2, Mazur Karczew - Okęcie Warszawa 5:0, Narew Ostrołęka - Wulkan Zakrzew 0:0.

1. Mazowsze122716-4
2. GLKS122618-6
3. Mazur122622-5
4. Start122617-9
5. Narew122217-7
6. Pogoń 121920-16
7. Korona121820-17
8. Legionovia121811-11
9. MKS121817-18
10. Piast121420-16
11. Ursus121412-24
12. Szydłowianka121410-13
13. Wulkan121313-19
14. Polonia II121219-14
15. Okęcie121112-23
16. Korona121111-21
17. Hutnik12513-27
18. Tęcza 341228-26
V liga

Wyniki 10. kolejki: Błękitni Gąbin - Huragan Wołomin 2:0, Podlasie Sokołów Podlaski - Wkra Żuromin 0:0, Żbik Nasielsk - Kryształ Glinojeck 0:1, MKS Ciechanów - Victoria Sulejówek 4:2, Mazur Radzymin - Amator Maszewo 5:0, Naprzód Zielonki - Skra Drobin 6:1, Pogoń Siedlce - Marcovia 2000 Marki 1:0, Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Kasztelan Sierpc 1:2.

1. Naprzód102124-11
2. Podlasie102125-14
3. Huragan102122-8
4. Mazur 1019 22-12
5. Kryształ101819-9
6. Pogoń101816-13
7. Kasztelan101713-9
8. MKS101614-13
9. Victoria101220-21
10. Żbik101213-15
11. Błękitni101017-20
12. Skra10914-27
13. Marcovia1089-17
14. Amator10714-29
15. Wkra10510-17
16. Ostrovia1028-25
Klasa okręgowa

Wyniki 9. kolejki: Limit Rybno - Zryw Bielsk 1:4, Mazur Gostynin - Polonia Radzanowo 1:2, Stegny Wyszogród - Skrwa Łukomie 0:3, Start Proboszczewice - Błękitni Gójsk 2:3, Kormoran Łąck - Bzura Chodaków 2:0, Świt Staroźreby - Stoczniowiec Płock 1:2, Wicher Cieszewo - Orzeł Goleszyn 2:3, Wisła Duninów - Orkan Sochaczew 2:2.

1. Błękitni92530-8
2. Skrwa92125-10
3. Kormoran91824-11
4. Orkan91727-10
5. Wisła91622-16
6. Polonia91323-18
7. Stegny9139-17
8. Mazur91212-12
9. Bzura91215-17
10.Start91221-14
11. Stoczniowiec91010-24
12. Zryw9917-27
13. Świt9811-23
14. Wicher9815-19
15. Orzeł9711-29
16. Limit959-26
Klasa A

Wyniki 7. kolejki: Delta Miszewko Strzałkowskie - Huragan Bodzanów 0:0, Pogoń Słupia - Lwówianka Lwówek 1:1, Unia Iłów - Wisła Główina-Sobowo 1:3, Amator II Maszewo - Victoria Wykowo 0:2, Skrwa Brudzeń - Zorza Szczawin Kościelny 1:2, Sparta Mochowo - Orkan Lelice 2:1, Skra II Drobin - Czarni Rempin 4:0.

1. Huragan71718-10
2. Unia71628-15
3. Wisła71526-8
4. Zorza71320-24
5. Skrwa71115-9
6. Delta7107-7
7. Pogoń71015-22
8. Victoria7918-17
9. Skra II7813-12
10. Amator II7816-19
11. Lwówianka7810-10
12. Czarni7718-19
13. Sparta748-25
14. Orkan7114-29
Klasa B

Wyniki 8. kolejki: Bobry Cierszewo - Unia Czermno 3:0, Kasztelan Białe Błoto - Victoria Cekanowo 12:1, Białkowo - Relax Miszewo Mur. 1:2.

1. Relax71721-10
2. Kasztelan71429-7
3. Białkowo71217-7
4. Bobry71214-9
5. Wisła6415-24
6. Unia749-23
7. Voctoria706-37