Piłka nożna. W A-klasie

Zespoły A-klasowe rozegrały ósmą kolejkę spotkań
Częstochowa, grupa I: Naprzód Ostrowy - Grom Miedźno 3:1, Błękitni Aniołów - Błękitni Libidza 1:0, Lotnik Kościelec - Raków II Częstochowa 1:1, Orzeł Kiedrzyn - Sparta Szczekociny 1:0, Piast Przyrów - Pogoń Kłomnice 3:2, Oksza Łobodno -Polonia Unia Widzów 0:1, Warta Zawada - Orkan Rzerzęczyce 1:2.

1. Raków II Częstochowa 8 22 39:3
2. Lotnik Kościelec 8 19 22:8
3. Naprzód Ostrowy 8 18 24:16
4. Pogoń Kłomnice 8 15 21:9
5. Orzeł Kiedrzyn 8 13 14:14
6. Błękitni Aniołów 8 13 13:14
7. Oksza Łobodno 8 11 13:10
8. Grom Miedźno 8 11 23:28
9. Polonia Unia Widzów 8 10 9:22
10. Orkan Rzerzęczyce 8 9 12:18
11. Błękitni Libidza 8 8 13:24
12. Piast Przyrów 8 7 10:16
13. Sparta Szczekociny 8 4 13:27
14. Warta Zawada 8 0 4:20
Grupa II: Sokół Olsztyn - Orkan Gnaszyn 2:0, Alkas Aleksandria - Kamienica Polska 1:5, Olimpia Huta Stara - Sparta Siedlec Duży 5:5, Sokół Wręczyca - Liswarta Krzepice 7:1, Pogoń Blachownia - Skra Częstochowa 0:4, Częstochówka - KS Panki 5:2, Junior Szarlejka - Victoria II Częstochowa 2:1.

1. Skra Częstochowa 8 22 36:4
2. Kamienica Polska 8 22 33:12
3. Sokół Wręczyca 8 16 25:24
4. Pogoń Blachownia 8 14 13:12
5. Victoria II Częstochowa 8 13 15:9
6. Junior Szarlejka 8 12 13:13
7. Olimpia Huta Stara 8 11 24:20
8. Sokół Olsztyn 8 10 13:11
9. Częstochówka 8 10 15:20
10. Liswarta Krzepice 8 8 23:25
11. Sparta Siedlec Duży 8 8 16:19
12. Alkas Aleksandria 8 7 11:18
13. Orkan Gnaszyn 8 3 10:46
14. KS Panki 8 2 13:25
Lubliniec: Orzeł Pawonków - Victoria Strzebiń 2:1, Liswarta Lisów - Orzeł II Psary Babienica 2:2, Śląsk Koszęcin - Rybak Ciasna 1:0, Małapanew Kuczów - Pokój Sadów 1:0, Błękitni Herby - Ruch Kochanowice 6:1, Rozwój Olszyna - Dragon Rusinowice 1:1, Huragan Jezioro - Promień Glinica 6:1.



1. Orzeł Pawonków 7 17 17:8
2. Huragan Jezioro 7 16 19:10
3. Błękitni Herby 7 12 18:7
4. Liswarta Lisów 7 12 14:9
5. Rozwój Olszyna 7 12 10:8
6. Śląsk Koszęcin 7 7:10
7. Promień Glinica 7 9 11:14
8. Pokój Sadów 7 8 10:10
9. Orzeł II Psary 7 8 14:15
10. Dragon Rusinowice 7 8 11:13
11. Rybak Ciasna 7 7 7:12
12. Victoria Strzebiń 7 7 6:11
13. Ruch Kochanowice 7 4 11:17
14. Małapanew Kuczów 7 3 5:14