Piłkarska V liga

Wyniki pięciu grup
V LIGA

KATOWICE I

Śląsk Świętochłowice - Orzeł Mokre 1:0 (1:0): Czapla; Piast Leszczyny - LKS Bełk 6:1 (3:0): Obarski 2, Piontek, Kasprzak, Kucharzewski, Bajura - Wyrobek; Iskra Pszczyna - Krupiński Suszec 0:4 (0:1): Brychlik 2, Szweda, Lis; GTS Bojszowy - Gwarek Ornontowice 0:2 (0:0): Szala, Janiak; AKS Mikołów - Urania Ruda Śl. 3:0 (1:0): Małysa, A. Łach, Piekarz; MKS Lędziny - Czarni Piasek 2:1 (0:1): Brona, Magiera - Biedrzycki; Unia Bieruń Stary - Nadwiślan Góra 2:2 (1:2): Pałka, Balcerowski - Bobla, Wachewicz; Ogrodnik Cielmice - Sokół Wola 2:2 (1:1): Lalorny 2 - Więckowski 2.

1. Bojszowy102528:9
2. Ornontowice102428:9
3. AKS Mikołów102225:17
4. Leszczyny101722:14
5. Wola101626:22
6. Bełk101616:15
7. Suszec101520:14
8. Lędziny101518:16
9. Góra101420:21
10. Urania101316:19
11. Piasek101316:20
12. Bieruń Stary101112:21
13. Cielmice101014:16
14. Mokre1089:20
15. Świętochłowice10512:29
16. Pszczyna1038:28
KATOWICE II

Czarni Sosnowiec - Kolejarz 24 Katowice 2:1 (0:0): Cichoń, Wajda - Woźniak; Unia Strzemieszyce - AKS Niwka 2:2 (1:2): Szatan, Kowalczyk - A. Nowak, Bęczkowski (samobójcza); Podlesianka Katowice - Ciężkowianka Jaworzno 2:1 (1:0): Knapek, Suchanek - Wrona; Górnik 09 Mysłowice - MKS Siemianowice Śl. 3:0 (1:0): Bauer 2, Stojak; Andaluzja Brzozowice-Kamień - Górnik Jaworzno 1:0 (0:0): Spyra; Górnik Piaski - Orkan Dąbrówka Wielka 1:1 (0:1): Jurczak - Gajda; Wyzwolenie Chorzów - Pogoń Imielin 0:0. Mecz Błękitni Sarnów - Unia Ząbkowice został przerwany na początku II połowy przy wyniku 0:3 (bramki: Zarychta, Sawicki i Skowron) po znieważeniu sędziego przez zawodnika gospodarzy.

1. Górnik 09 M.102626:2
2. Podlesianka102425:8
3. Wyzwolenie92317:2
4. Dąbrówka W.101914:14
5. Ciężkowianka91619:14
6. Ząbkowice91413:9
7. Strzemieszyce101416:16
8. Czarni9139:9
9. Andaluzja101311:15
10. Górnik Piaski91113:19
11. Siemianowice Śl.10119:15
12. Niwka101017:15
13. Górnik Jaw.10105:7
14. Imielin1077:21
15. Kolejarz1059:20
16. Sarnów914:28
KATOWICE III

LKS Chałupki - Naprzód Syrynia 0:0, LKS Krzyżanowice - Płomień Połomia 3:1 (2:1): Błaszczok, Dudacy, Hajdamacha - Oślizlok; Gwiazda Skrzyszów - Rymer Rybnik 2:2 (0:1): Szymiczek, Kurzydem - Czarnecki, Rusiecki; Górnik Radlin - Płomień Ochojec 2:0 (0:0): Tront, Szczepan; Naprzód Czyżowice - Czarni Gorzyce 0:0, LKS Tworków - Górnik Pszów 2:4 (0:1): Hajowski 2 - Drobny 2, Mańka, Szweda; Baterex Nędza - Silesia Lubomia 1:0 (0:0): Malina; Naprzód Zawada - Jedność Jejkowice 0:0.

1. Syrynia102322:5
2. Rymer102220:10
3. Pszów102121:10
4. Krzyżanowice102024:13
5. Nędza101623:20
6. Zawada101518:14
7. Ochojec101416:13
8. Jejkowice101413:16
9. Skrzyszów 101317:15
10. Gorzyce101215:15
11. Chałupki 101212:13
12. Radlin101215:21
13. Tworków101012:21
14. Czyżowice10912:22
15. Lubomia10612:20
16. Połomia1047:31
KATOWICE IV

LKS 35 Gierałtowice - Orzeł Nakło Śl. 0:6 (0:3): Suder 3, Ł. Skiba, Balawender, Osadnik; Odra Miasteczko Śl. - Concordia Knurów 0:0, Gwarek Tarnowskie Góry - KS Strzybnica 1:1 (1:0): Stolecki - Jur; Gazobudowa Zabrze - Carbo Gliwice 1:0 (1:0): Grzegorzyca; Tempo Paniówki - Gwarek Zabrze 0:5 (0:2): Feruga 4, Sobczak; Orzeł Miedary - Jedność 32 Przyszowice 1:2 (0:1): Gincel - Pawlas, Kowalski; Piast II Gliwice - MOSiR Sparta Zabrze 1:0 (0:0): Krzycki. Przyszłość Ciochowice pauzowała.

1. Gwarek Z.102125:7
2. MOSiR Sparta92124:9
3. Gazobudowa 102115:8
4. Ciochowice92020:6
5. Piast II91916:9
6. Concordia91612:3
7. Miedary 101526:16
8. Przyszowice91312:13
9. Nakło Śl.91214:13
10. Strzybnica91213:12
11. Gwarek T. G.101115:19
12. Paniówki101018:19
13. Carbo976:20
14. Miasteczko Śl.912:36
15. Gierałtowice901:29
BIELSKO-BIAŁA

Sokół Zabrzeg - Podbeskidzie II Bielsko-Biała 3:2 (2:0): Pokusa 2, Krecmer - Butryn, Distel (samobójcza); Drzewiarz Jasienica - Kuźnia Ustroń 2:1 (1:0): Rak 2 - Żebrowski; Czarni-Góral Żywiec - Rekord Bielsko-Biała 2:2 (1:0): Jodłowiec, Ł. Tymiński - Szymura, Łysoń; Morcinek Kaczyce - MRKS Czechowice-Dziedzice 2:1 (0:0): Kwiczala, Gredka - Śmigielski; Zapora Porąbka - Cukrownik Chybie 2:1 (0:0): A. Jurczak, Kokoszka - Ł. Szczygielski; Podhalanka Milówka - Spójnia Landek 1:5 (0:3): Półmiarek - Sobejko 2, Chudzik, Uchyła, Tarasewicz; LKS Bestwina - Pasjonat Dankowice 1:1 (1:1): Słowiński - Piesiur, LKS Radziechowy - Mieszko-Piast Cieszyn 0:2 (0:1): Miły 2.

1. Porąbka92226:9
2. Rekord92131:9
3. Czechowice-Dz.92124:10
4. Czarni-Góral91619:8
5. Dankowice91512:9
6. Landek91414:9
7. Chybie91418:17
8. Podbeskidzie II91315:11
8. Ustroń91315:11
10. Zabrzeg91321:18
11. Mieszko-Piast9117:14
12. Kaczyce91011:18
13. Jasienica998:17
14. Bestwina956:23
15. Milówka9411:30
16. Radziechowy9010:35