Składy drużyn PLS

PGE SKRA BEŁCHATÓW

1. Maciej Dobrowolski1977190
2. Mariusz Wlazły1983194
3. Krzysztof Stelmach1967198
4. Piotr Gruszka1977206
5. Janne Heikkinen1976204
6. Dan Lewis1976190
7. Dominik Witczak1983198
8. Alex Damiao1981208
9. Paweł Maciejewicz1981197
10. Daniel Pliński1978205
11. Stephane Antiga1976200
12. Dawid Gunia1987203
13. Robert Milczarek1983188
14. Radosław Wnuk1978207
15. Bartłomiej Neroj1984200
17. Mikołaj Sarnecki1987201
18. Michał Bąkiewicz1981197
Nowi zawodnicy: Antiga (Portol Palma de Majorca, Hiszpania), Bąkiewicz (Mlekpol AZS Olsztyn), Damiao (Maccabi Tel Awiw, Izrael), Gunia (Skra II Bełchatów), Pliński (Jastrzębski Węgiel), Sarnecki, Witczak (Skra II).



JASTRZĘBSKI WĘGIEL

3. Grzegorz Łomacz1987187
4. Wojciech Jurkiewicz1977205
5. Igor Yudin1987198
6. Dawid Murek1977196
7. Paweł Rusek1983183
8. Jewgienij Iwanow1974209
9. Patryk Czarnowski1985202
10. Robert Prygiel1976200
11. Michał Kamiński1987208
12. Nikołaj Iwanow1972192
14. Paweł Siezieniewski1981199
18. Mateusz Gorzewski1987196
Nowi zawodnicy: Czarnowski (Mlekpol AZS Olsztyn), J. Iwanow (PGE Skra Bełchatów), Łomacz, Jurkiewicz (JW Construction Politechnika Warszawska), Prygiel (Gazprom Surgut, Rosja).



MLEKPOL AZS OLSZTYN

1. Sinan Tanik1980198
2. Wojciech Grzyb1981204
3. Marcin Lubiejewski1981207
5. Paweł Zagumny1977200
6. Artur Jacyszyn1988194
7. Paweł Kuciński1973193
8. Bjorn Andrae1981200
9. Marcin Kudłacik1981200
10. Grzegorz Szymański1978202
11. Michał Ruciak1983191
12. Grzegorz Pietkiewicz1988189
13. Łukasz Szablewski1988201
15. Rich Lambourne1975190
16. Tomasz Stańczuk1988204
17. Marcin Możdżonek1985211
18. Marek Wawrzyniak1987195
Nowi zawodnicy: Andrae (Sempre Volley Padwa, Włochy), Jacyszyn (AZS II), Kudłacik (Płomień Sosnowiec), Pietkiewicz (AZS II), Szablewski (Joker Piła), Szymański (Jastrzębski Węgiel), Wawrzyniak (AZS II).



WKRĘT MET DOMEX AZS CZĘSTOCHOWA

2. Krzysztof Gierczyński1976193
3. Piotr Gacek1978185
4. Piotr Nowakowski1987205
5. Andrzej Stelmach1972200
6. Marcin Wika1983194
7. Paweł Woicki1983182
8. Bartosz Janeczek1987197
10. Wojciech Gradowski1980191
11. Brook Billings1980196
14. Andrzej Wrona1988205
15. Philip Eatherton1974207
16. Krzysztof Wierzbowski1988197
18. Robert Szczerbaniuk1977199
Nowi zawodnicy: Gradowski (Asseco Resovia), Janeczek (Gwardia Wrocław), Wierzbowski, Wrona (Legia Warszawa).



ASSECO RESOVIA

1. Tomasz Kusior1987208
5. Tomasz Kozłowski1979192
6. Jakub Mach1988196
7. Aleksandar Mitrović1982195
8. Michał Kaczmarek1984200
9. Karel Kvasnićka1976197
10. Piotr Gabrych1972198
11. Tomasz Józefacki1980192
12. Łukasz Perłowski1984203
13. Piotr Łuka1980191
14. Paweł Papke1977196
15. Ihosvany Hernandez1972206
16. Krzysztof Ignaczak1978188
18. Ivan Ilić1976195
Nowi zawodnicy: Gabrych (Tomis Constanca, Rumunia), Hernandez (Fenerbahce Stambuł, Turcja), Ignaczak (PGE Skra Bełchatów), Ilić (HotVolleys Wiedeń, Austria), Mach (Jadar II Radom), Mitrović (Halkbank Ankara, Turcja), Papke (Mlekpol AZS Olsztyn).



ZAK Kędzierzyn-Koźle

1. Jakub Oczko1981193
3. Eugen Bakumovski1980193
4. Grzegorz Pilarz1980190
5. Grzegorz Wójtowicz1989191
6. Damian Domonik1985205
7. Jakub Novotny1979196
8. Jakub Jarosz1987196
9. Adrian Patucha1983193
10. Konrad Małecki1979200
11. Sławomir Szczygieł1978202
12. Bartosz Kurek1988205
13. Marcin Mierzejewski1982182
15. Marcin Nowak1975215
Nowi zawodnicy: Novotny (Sparkling Mediolan, Włochy), Patucha (Wkręt-Met Domex AZS Częstochowa), Pilarz, Sczygieł (Asseco Resovia).



JADAR RADOM

1. Jarosław Maciończyk1979190
2. Bartłomiej Gawryszewski1985202
3. Adam Nowik1975206
4. Maciej Pawliński1983193
5. Wojciech Żaliński1988195
6. Marcin Kocik1979196
7. Przemysl Obdrżalek1977194
8. Jakub Bucki1988197
9. Damian Słomka1988183
11. Marco Liefke1974208
12. Grzegorz Kokociński1981196
13. Sebastian Pęcherz1985194
14. Marcin Owczarski1980195
17. Piotr Lipiński1979195
Nowi zawodnicy: Gawryszewski (Wkręt-Met Domex AZS Częstochowa), Liefke (Salento d'Amare Taviano, Włochy), Lipiński (Mlekpol AZS Olsztyn), Nowik (Delecta Bydgoszcz).



JW CONSTRUCTION AZS POLITECHNIKA WARSZAWA

1. Tomasz Kowalczyk1976198
2. Michał Chlaberek1987194
3. Pavel Chudik1974190
4. Rafał Buszek1987195
5. Jakub Radomski1988203
7. Radosław Rybak1973195
8. Radosław Szymczak1982186
9. Przemysław Michalczyk1973189
10. Jakub Markiewicz1972206
11. Anton Kulikowski1982198
12. Mark Siebeck1975195
13. Janusz Gałązka1987199
14. Marcin Malicki1983197
17. Wiktor Położewicz1980195
18. Damian Wojtaszek1988180
Nowi zawodnicy: Buszek (Błękitni Ropczyce), Michalczyk (Jastrzębski Węgiel), Radomski (Metro Warszawa), Markiewicz (Cuprum Lubin), Położewicz (Krymsoda Krasnoperekops, Ukraina), Szymczak (Gwardia Wrocław), Gałązka (MOS Wola Warszawa), Chlaberek (SMS PZPS Spała).



DELECTA BYDGOSZCZ

1. Waldemar Kaczmarek1987196
3. Marcin Kozioł1983195
5. Andrew Grant1985207
7. Artur Hoffmann1977182
8. Michal Cervien1987200
9. Wojciech Kozłowski1989195
10. Łukasz Owczarz1990195
11. Kamil Kacprzak1984196
12. Michał Dębiec1984183
13. Martin Sopko1982195
15. Michał Stępień1987200
16. Krzysztof Janczak1974202
Nowi zawodnicy: Cervien (Ferram Opava, Czechy), Kaczmarek (Skra Bełchatów), Stępień (Jastrzębski Węgiel), Sopko (Gwardia Wrocław).



PŁOMIEŃ SOSNOWIEC

1. Marcin Grygiel1978199
2. Michal Masny1979182
3. Krzysztof Niedziela1978194
4. Wojciech Kaźmierczak1982199
5. Jakub Łomacz1982187
6. Aleksandr Krainow1979198
8. Mariusz Kuczko1975197
11. Łukasz Jurkojć1984189
13. Grzegorz Kosok1986207
15. Rafał Legień1969190
17. Adrian Stańczak1987183
Nowi zawodnicy: Kaźmierczak (Delecta Bydgoszcz), Krainow (Lewski Sofia, Bułgaria), Kuczko (Inotel Poznań), Masny (Ferram Opava).