OKS 1945 liderem, zwycięstwo Drwęcy NML

Szóstą wygraną w tym sezonie zanotował trzecioligowy OKS 1945 Olsztyn (na koncie mają jeszcze dwa remisy). Tym razem podopieczni Andrzeja Nakielskiego pokonali na wyjeździe UKS SMS Łódź 2:1

Pierwszą bramkę w 14. minucie z rzutu karnego zdobył Paweł Łukasik. Za faul w polu karnym sędzia główny pokazał czerwony kartonik jednemu z zawodników SMS. Dziesięć minut później na 2:0 podwyższył Łukasz Suchocki. Kontaktowego i jak się później okazało ostatniego gola w sobotnim meczu zdobył w 57. minucie Karol Drągowski.

Cenne trzy punkty na konto dopisali sobie także piłkarze Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie, którzy na własnym boisku pokonali wyżej notowanego rywala z Nowego Dworu Mazowieckiego. Już w siódmej minucie gospodarze cieszyli się z prowadzenia (bramkę zdobył Bartłomiej Pietrasik).

W dalszym ciągu nie wiedzie się Olimpii, zawodnicy z Elbląga nie mogą przełamać serii porażek. W sobotę przegrali u siebie z beniaminkiem trzeciej ligi - Dolcanem Ząbki 0:2. Gole padały w 21. i 57. minucie.

Spotkania 9. kolejki UKS SMS Łódź - OKS 1945 Olsztyn 1:2, Olimpia Elbląg - Dolcan Ząbki 0:2, Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:0, Mazowsze Grójec - Nadnarwianka Pułtusk 1:0, Concordia Piotrków Trybunalski - Stal Głowno 1:0,

Orzeł Kolno - Sokół Aleksandrów Łódzki 0:4, Radomiak Radom - Ruch Wysokie Mazowieckie 2:0, Warmia Grajewo - Wigry Suwałki 1:1