Wyniki piłkarskiej V ligi



KATOWICE I

Krupiński Suszec - Piast Leszczyny 0:2 (0:1): Lubański, Piontek; Sokół Wola - Unia Bieruń Stary 5:1 (1:1): Hamerla 4, Więckowski - Kańtor; Urania Ruda Śl. - GTS Bojszowy 1:2 (0:1): Klank - M. Wróbel 2; Gwarek Ornontowice - Iskra Pszczyna 2:1 (0:1): Janiak, Pawłowski - Zemlak; LKS Bełk - Orzeł Mokre 3:0 (0:0): Tomaszek 3; Ogrodnik Cielmice - Śląsk Świętochłowice 3:1 (0:0): Barzycki, Chrząścik, Klimas - Fruehmark; Nadwiślan Góra - MKS Lędziny 4:1 (3:0): Bobla, Morkisz, Dadok, Mizera - Sopelewski; Czarni Piasek - AKS Mikołów 1:4 (0:3): Kościański - Piekarz 2, Kurasz, A. Łach.

1. Bojszowy92528:7
2. Ornontowice92126:9
3. AKS Mikołów91922:17
4. Bełk91615:9
5. Wola91524:20
6. Leszczyny91416:13
7. Urania91316:16
8. Góra91318:19
9. Piasek91315:18
10. Suszec91216:14
11. Lędziny91216:15
12. Bieruń Stary91010:19
13. Cielmice9912:14
14. Mokre989:19
15. Pszczyna938:24
16. Świętochłowice9211:29
KATOWICE II

Ciężkowianka Jaworzno - Unia Strzemieszyce 3:4 (1:0): Suwaj, Wrona, Wyka - Szatan 2, Tomsia, Ustucki; Unia Ząbkowice - Andaluzja Brzozowice-Kamień 1:2 (1:1): Nadolny - Mrosek 2; Górnik Jaworzno - Górnik 09 Mysłowice 0:0, MKS Siemianowice Śl. - Podlesianka Katowice 0:2 (0:0): Knapek, Witkowski; AKS Niwka - Wyzwolenie Chorzów 1:2 (1:1): Ludwiczek - P. Woźniak, Świętek; Pogoń Imielin - Kolejarz 24 Katowice 2:1 (1:0): Grabowski, Veselji - Powroźnik; Orkan Dąbrówka Wielka - Błękitni Sarnów 1:0 (0:0): Gajdzik. Mecz Górnik Piaski - Czarni Sosnowiec został przełożony.

1. Górnik 09 M.92323:2
2. Wyzwolenie82217:2
3. Podlesianka92123:7
4. Dąbrówka W.91813:13
5. Ciężkowianka81618:12
6. Ząbkowice91413:9
7. Strzemieszyce91314:14
8. Siemianowice Śl.9119:12
9. Czarni8107:8
10. Górnik Jaw.9105:6
11. Andaluzja91010:15
12. Górnik Piaski81012:18
13. Niwka9915:13
14. Imielin967:21
15. Kolejarz958:18
16. Sarnów914:28
KATOWICE III

Naprzód Czyżowice - LKS Chałupki 2:2 (0:1): Tannenberg, Sosna - Hyla, Kula; Jedność Jejkowice - LKS Krzyżanowice 1:4 (1:3): Herman - Błaszczok 3, Janowicz; Płomień Połomia - Baterex Nędza 1:6 (1:5): Oślizlok - Malina 4, Bochenek, Sz. Cichecki; Górnik Pszów - Naprzód Syrynia 0:2 (0:0): Pluta 2; Czarni Gorzyce - Górnik Radlin 3:1 (0:0): D. Widenka 3 - Kłopocki; Rymer Rybnik - Płomień Ochojec 2:0 (1:0): Huwer, Szpot; Gwiazda Skrzyszów - Naprzód Zawada 1:1 (1:1): Dróżdż - Pietrzak; Silesia Lubomia - LKS Tworków 1:1 (1:0): W. Matuszek - Pytlik.

1. Syrynia92222:5
2. Rymer92118:8
3. Pszów91817:8
4. Krzyżanowice91721:12
5. Ochojec91416:11
6. Zawada91418:14
7. Nędza91322:20
8. Jejkowice91313:16
9. Skrzyszów 91215:13
10. Gorzyce91115:15
11. Chałupki 91112:13
12. Tworków91010:17
13. Radlin9913:21
14. Czyżowice9812:22
15. Lubomia9612:19
16. Połomia946:28
KATOWICE IV

Jedność 32 Przyszowice - Gazobudowa Zabrze 2:1 (1:0): Musioł, Róg - Ogoński; Carbo Gliwice - Gwarek Tarnowskie Góry 1:5 (1:3): Hajduk - Mokry 2, Matejczyk, Żyłka, Glombik; KS Strzybnica - Przyszłość Ciochowice 4:1 (2:1): Paździor 2, Jur, Balicki - Gorgosz; MOSiR Sparta Zabrze - Odra Miasteczko Śl. 8:0 (5:0): Socha 3, Cudok 2, Dudkiewicz, Łączek, Lipka; Concordia Knurów - Orzeł Nakło Śl. 4:0 (1:0): Rozumek, Grzegorzyca, Pilc, Mastyj; Tempo Paniówki - LKS 35 Gierałtowice 3:0 (2:0): Kasperek, Wybierek, Włoka; Gwarek Zabrze - Orzeł Miedary 3:0 (2:0): Zyguła, Sobczak, Feruga. Piast II Gliwice pauzował.

1. MOSiR Sparta82124:8
2. Ciochowice92020:6
3. Gwarek Z.91820:7
4. Gazobudowa 91814:8
5. Piast II81615:9
6. Miedary 91525:14
7. Concordia81512:3
8. Strzybnica81112:11
9. Paniówki91018:14
10. Przyszowice81010:12
11. Gwarek T. G.91014:18
12. Nakło Śl.898:13
13. Carbo876:19
14. Gierałtowice801:23
15. Miasteczko Śl.802:36
BIELSKO-BIAŁA

Rekord Bielsko-Biała - Drzewiarz Jasienica 3:0 (2:0): Haka, Pawełek, Waliczek; Cukrownik Chybie - Morcinek Kaczyce 2:2 (0:2): Ł. Folek 2 - Gredka 2; MRKS Czechowice-Dziedzice - Czarni-Góral Żywiec 0:1 (0:0): Kastelik; Kuźnia Ustroń - Podhalanka Milówka 3:1 (1:1): Podżorski, Żebrowski, Haratyk - Gilek; Mieszko-Piast Cieszyn - Sokół Zabrzeg 2:1 (1:0): Fatalski, Miły - Pokusa; Pasjonat Dankowice - Zapora Porąbka 4:1 (3:1): A. Bieroński 2, Lisewski, Piesiur - Kierczak; Spójnia Landek - LKS Radziechowy 5:0 (1:0): Uchyła 3, Borus, Bąk; Podbeskidzie II Bielsko-Biała - LKS Bestwina 3:1 (2:1): Surdykowski 2, Olecki - Pilarz. W meczu zaległym: Ustroń - Zabrzeg 0:2 (0:1): Paluch, Krecmer.

1. Czechowice-Dz.82123:8
2. Rekord82029:7
3. Porąbka81924:8
4. Czarni-Góral81517:6
5. Dankowice81411:8
6. Chybie81417:15
7. Ustroń81314:9
8. Podbeskidzie II81313:8
9. Landek8119:8
10. Zabrzeg81018:16
11. Mieszko-Piast885:14
12. Kaczyce879:17
13. Jasienica866:16
14. Milówka8410:25
15. Bestwina845:22
16. Radziechowy8010:33