Finał turnieju o puchar Tymbarku

Chłopcy z województwa podlaskiego zajęli szóste, a dziewczęta ósme miejsce w finale VII turnieju piłki nożnej "Z podwórka na stadion" o puchar Tymbarku
W turnieju w Szczecinie wzięło udział po osiem zespołów dziesięciolatków chłopców i dziewcząt wyłonionych w eliminacjach. Bliżej awansu do półfinałów byli chłopcy z naszego województwa. Podopieczni Zenona Szaleckiego w grach grupowych zanotowali przegraną, remis oraz porażkę i w swojej grupie zajęli trzecie miejsce.

- Pechowo zremisowaliśmy w pierwszym spotkaniu z województwem zachodniopomorskim - opowiada Szalecki. - Prowadziliśmy 3:1, a bramkę na remis straciliśmy w ostatniej minucie po strzale samobójczym. Po prostu po dośrodkowaniu w nasze pole karne piłka odbiła się od głowy chłopaka i wpadła do bramki. W tym wieku zdarzają się takie błędy.

Bez zwycięstwa wrócą z turnieju finałowego dziewczęta z naszego województwa. Podopieczne łomżyńskiego trenera Henryka Pestki zajęły ósme miejsce.

Triumfatorami wśród chłopców zostało województwo dolnośląskie, a wśród dziewcząt lubuskie. Zwycięzcy w nagrodę pojadą na wycieczkę do Barcelony na stadion Camp Nou.

Wyniki chłopców: 3:3 z województwem zachodniopomorskim, 2:0 z pomorskim, 3:4 z mazowieckim, w meczu o piąte miejsce 0:2 z małopolskim.

Wyniki dziewcząt: 0:6 z województwem mazowieckim, 0:4 z lubuskim, 1:2 z lubelskim, w meczu o miejsce siódme 0:4 z opolskim.