Od IV ligi do Klasy B

IV liga

Wyniki 9. kolejki: Mazur Karczew - MKS Mława 3:2, Narew Ostrołęka - RKS Ursus Warszawa 3:1, Wulkan Zakrzew - Polonia II Warszawa 1:0, Okęcie Warszawa - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1:2, Mazowsze Płock - Tęcza 34 Płońsk 1:0, Korona Góra Kalwaria - Legionovia Legionowo 0:0, Hutnik Warszawa - Szydłowianka Szydłowiec 1:1, GLKS Nadarzyn - Korona Ostrołęka 0:0, Piast Piastów - Start Otwock 1:2.

1. Mazur92116-4
2. Mazowsze92012-4
3. Start92011-5
4. Narew91714-6
5. MKS91512-11
6. GLKS91512-6
7. Legionovia9159-7
8. Pogoń91517-11
9. Szydłowianka91310-7
10.Okęcie91110-14
11.Ursus9118-18
12.Polonia II9917-10
13.Korona9913-15
14.Piast9811-13
15.Korona987-14
16.Wulkan856-15
17.Tęcza 34823-15
18.Hutnik928-21
V liga

Wyniki 7. kolejki: Pogoń Siedlce - Błękitni Gąbin 4:3, Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Naprzód Zielonki 0:3, Kasztelan Sierpc - Mazur Radzymin 1:0, Marcovia 2000 Marki - MKS Ciechanów 0:2, Skra Drobin - Żbik Nasielsk 1:1, Amator Maszewo - Podlasie Sokołów Podlaski 1:4, Victoria Sulejówek - Huragan Wołomin 1:4, Kryształ Glinojeck - Wkra Żuromin 1:0.

1. Naprzód71717-8
2. Huragan71517-4
3. Kryształ71518-6
4. Podlasie71421-13
5. Kasztelan71311-6
6. Mazur7109-8
7. MKS7109-9
8. Victoria7912-14
9. Żbik798-7
10.Pogoń7912-13
11.Skra7910-14
12.Błękitni7511-16
13.Marcovia756-13
14.Amator7410-20
15.Wkra737-12
16.Ostrovia714-19
Liga okręgowa

Wyniki 6. kolejki: Wicher Cieszewo - Limit Rybno 2:0, Wisła Duninów - Świt Staroźreby 5:2, Orkan Sochaczew - Kormoran Łąck 1:0, Orzeł Goleszyn - Start Proboszczewice 2:1, Stoczniowiec Płock - Stegny Wyszogród 3:0, Bzura Chodaków - Mazur Gostynin 0:2, Błękitni Gójsk - Zryw Bielsk 3:2, Skrwa Łukomie - Polonia Radzanowo 3:0.

1. Błękitni61820-4
2. Skrwa61216-9
3. Mazur6119-6
4. Stegny6107-8
5. Orkan61015-6
6. Start6911-8
7. Wisła6912-13
8. Bzura6912-12
9. Kormoran6917-10
10.Wicher6810-8
11.Stoczniowiec676-14
12.Polonia6617-14
13.Zryw6610-19
14.Świt656-14
15.Limit647-16
16.Orzeł646-20
Klasa A

Wyniki 4. kolejki: Sparta Mochowo - Delta Miszewko Strzałkowskie 1:1, Skra II Drobin - Skrwa Brudzeń 2:3, Czarni Rempin - Amator II Maszewo 5:1, Orkan Lelice - Unia Iłów 2:6, Zorza Szczawin Kościelny - Pogoń Słupia 7:1, Victoria Wykowo - Huragan Bodzanów 3:4, Wisła Główina-Sobowo - Lwówianka Lwówek 3:1.

1. Unia41220-6
2. Huragan41215-8
3. Wisła4920-6
4. Pogoń4911-14
5. Amator II478-8
6.Skrwa4710-6
7. Zorza4611-17
8. Lwówianka467-6
9. Delta454-5
10.Victoria439-10
11.Czarni4311-14
12.Skra II415-9
13.Sparta415-16
14.Orkan408-19
Klasa B

Wyniki 5. kolejki: Wisła Kępa Polska - Victoria Cekanowo 6:1, Relax Miszewo Mur. - Unia Czermno 2:0, Kasztelan Białe Błoto - Bobry Cierszewo 0:0.

1. Relax4811-5
2. Kasztelan588-6
3. Białkowo468-4
4. Bobry565-7
5. Unia449-8
6. Wisła4411-14
7. Victoria402-16