Trener łowcą bramek

PIŁKA NOŻNA. KS Warka została samodzielnym liderem radomskiej klasy okręgowej. Prowadzeni przez Grzegorza Seremaka futboliści ograli Skaryszewiankę, a szkoleniowiec zdobył dla zespołu dwa niezwykłej urody gole.

Kibice w Skaryszewie jeszcze dobrze nie zdążyli usadowić się na trybunach, a już Grzegorz Seremak dwukrotnie umieścił piłkę w bramce Skaryszewianki. Grający trener Warki trafiał w trzeciej i siódmej minucie meczu, zdobywając gole w swoim stylu. Najpierw wyprzedził obrońców i skutecznie uderzył głową z pola bramkowego, a następnie płaskim strzałem z "szesnastki" wykończył szybką kontrę gości. Popularny "Serek" z 15 bramkami przewodzi po siedmiu kolejkach w klasyfikacji strzelców, a jego drużyna ma już trzy oczka przewagi nad Oskarem Przysucha i Iłżanką Kazanów.

Właśnie te dwie ekipy stoczyły między sobą zacięty mecz, w którym zwłaszcza po przerwie klasą błysnęli futboliści Iłżanki. Po zmianie stron kapitalnie dysponowany Miłosz Dębski ustrzelił hat tricka, mając wymierny udział w wygranej graczy z Kazanowa nad wiceliderem z Przysuchy.

W pozostałych spotkaniach wygrywali faworyci, a jedyną niespodziankę sprawili piłkarze Prochu Pionki, którzy pokonali na boisku w Lipsku wyżej notowaną Powiślankę.

Wyniki 7. kolejki: Iłżanka Kazanów - Oskar Przysucha 4:1 (1:1), Mazowsze II Grójec - Legion Głowaczów 2:1 (0:0), Skaryszewianka Skaryszew - KS Warka 0:3 (0:2), Polonia Iłża - Sadownik Błędów 2:2 (2:1), KS Magnuszew - Zodiak Sucha 1:4 (1:3), Mogielanka Mogielnica - Plon Garbatka 0:6 (0:2), Gryfia Mirów - Oronka Orońsko 1:1 (1:1), Powiślanka Lipsko - Proch Pionki 0:1 (0:1).