Co, gdzie, kiedy

Kalendarz imprez sportowych
PIŁKA RĘCZNA Ekstraklasa kobiet: SPR Safo Lublin - Finepharm Carlos Jelenia Góra, sobota, godz. 19, hala MOSiR przy ul. Kazimierza Wielkiego (Globus) w Lublinie.

PIŁKA NOŻNA

II liga: Motor Lublin - Podbeskidzie Bielsko Biała, sobota, godz. 16, stadion przy al. Zygmuntowskich w Lublinie.

Ekstraliga kobiet: AZS PWSZ Biała Podlaska - Czarni Sosnowiec, niedziela, godz. 14, stadion Podlasia w Białej Podlaskiej.

II liga kobiet: Motor Lublin - Dystans Chełm, niedziela, godz. 16; Widok Lublin - Hetman Zamość, niedziela 11; Tytan Wisznice - Dystans Niedźwiada, sobota 13; Delfinek Łuków - Kinga Krasnystaw, niedziela 15.

III liga: Hetman Zamość - Kolejarz Stróże, sobota, godz. 17, stadion przy ul. Królowej Jadwigi w Zamościu; Avia Świdnik - Przebój Wolbrom, sobota, godz. 13, stadion przy ul. Sportowej w Świdniku; Łada Biłgoraj - Hutnik Kraków, niedziela, godz. 15, stadion przy ul. Targowej w Biłgoraju.

IV liga - sobota: Górnik II Łęczna - Lewart Lubartów 15; Lublinianka - Wisła Puławy 15; Sparta Rejowiec Fabryczny - Tomasovia 16; niedziela: Stal Poniatowa - Stal Kraśnik 16; Chełmianka - BKS Unia Bełżyce 16; Huragan Międzyrzec - Start Krasnystaw 15; Janovianka Janów Lub. - Podlasie Biała Podlaska 16; Spartakus Szarowola - Orlęta Łuków 16.

Lubelska klasa okręgowa: sobota: POM Iskra Piotrowice - Polesie Kock 15.30; MKS Ryki - BKS Lublin 15; Sygnał Lublin - Orion Niedrzwica 11.30; Orły Kazimierz - Koziołek Lublin przełożony na 26 września; niedziela: Hetman Gołąb - ReniCom Wierzchowiska 15; GKS Gościeradów - Cisy Nałęczów 12; Tajfun Ostrów - Opolanin Opole Lub. 15; Czarni Dęblin - Piaskovia Piaski 16.

Bialskopodlaska klasa okręgowa - sobota: Victoria Parczew - ŁKS Łazy 13; pozostałe mecze w niedzielę o godz. 16: Sokół Adamów - Unia Żabików; Grom Kąkolewnica - Dobryń; Dąb Dębowa Kłoda - Unia Krzywda; Lutnia Piszczac - Janovia Janów Podlaski; Niwa Łomazy - Granica Terespol; Dwernicki Stoczek Łukowski - Orkan Wojcieszków.

Chełmska klasa okręgowa - niedziela: Frassati Fajsławice - Vitrum Wola Uhruska 16; Kłos Chełm - Vojsłavia Wojsławice 13; Unia Białopole - Spółdzielca Siedliszcze 14; Ogniwo Wierzbica - Ruch Izbica 13; Sawena Sawin - Włodawianka Włodawa 16; Brat Cukrownik Siennica Nadolna - Hetman Żółkiewka 13; Agros Suchawa - Pławanice Kamień 13.

Zamojska klasa okręgowa - sobota: Orzeł Tereszpol - Korona Łaszczów 16; Omega Stary Zamość - Płomień Spartan Nieledew 16; Kryształ Wrbkowice - Roztocze Szczebrzeszyn 15; niedziela: Huczwa Tyszowce - Olimpiakos Tarnogród 17; Sparta Wożuczyn - Ostoja Skierbieszów 16; Hetman II Zamość - Nord 98 Wysokie 16; Zartmet Oleander Sól - Unia Hrubieszów 16; Granica Lubycza Królewska - Victoria Łukowa Chmielek 16.

ŻUŻEL

O utrzymanie się w I lidze: TŻ Sipma Lublin - Start Gniezno, niedziela, godz.16, tor MOSiR przy al. Zygmuntowskich w Lublinie.

STRZELECTWO Międzynarodowe zawody o Puchar Lubelszczyzny (broń pneumatyczna), sobota, godz. 8 (9.45 uroczyste otwarcie) - eliminacje, niedziela, godz. 9 gala finałowa, hala Politechniki Lubelskiej przy ul. Nadbystrzyckiej w Lublinie. SIATKÓWKA IX międzynarodowy turniej dziewcząt „Tomsovia Cup'2007”, sobota, godz. 9.30 i 15.30 (15 - uroczyste otwarcie), niedziela, godz. 8.30, hala Zespołu Szkół nr 1 i hala OSiR Tomasovia w Tomaszowie Lubelskim.

Spotkanie barażowe o awans do III ligi grupy A: Granit Bychawa - AZS Politechnika Lubelska, niedziela, godz. 18, hala ZSO przy ul. Piłsudskiego w Bychawie.

SZACHY

Otwarte dla wszystkich chętnych mistrzostwa miasta w szachach - I turniej, niedziela, godz. 10 (zapisy od 9), świetlica klubowa MKS Start przy ul. Piłsudskiego 22.

TENIS Turniej Lekarzy o Puchar Przewodniczącego Delegatury Okręgowej Izby Lekarskiej w Lublinie, niedziela, godz. 9 (zapisy 8.30), korty ZTT KT Return przy ul. Studziennej w Zamościu. AUTOMOBILIZM

Festiwal sportów motorowych, niedziela, godz. 13, tor Lublin przy ul. Zemborzyckiej.

IV Ogólnopolski Rajd Pań na trasie Lublin - Zawieprzyce - Drohucza - Rejowiec - Chełm, niedziela, godz. 9. Zbiórka uczestników obok siedziby PZMot przy ul. Prusa w Lublinie.

JEŹDZIECTWO Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w skokach przez przeszkody oraz Otwarte Regionalne Zawody w Skokach przez przeszkody, sobota, godz. 11, niedziela, godz. 9, hipodrom w Stadninie Koni Janów Podlaski.

TENIS STOŁOWY

I Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny kadetek i kadetów, sobota, godz. 9, sala SP i Gimnazjum w Łucce.

KOSZYKÓWKA

VII amatorski turniej mężczyzn „Puchar Jesieni 2007”, sobota i niedziela, godz. 9, hala Startu przy al. Piłsudskiego w Lublinie.

REKREACJA Ścieżki biegowe Nike, piątek, godz.18, Park Ludowy w Lublinie (zbiórka chętnych obok tablicy informacyjnej na przeciwko stacji benzynowej).